artik amatör görünümlü antetli

Yazdirma antetli bu amatör bir görünüm vermek ister misiniz? Bu profesyonel antetli baski için tasarimlar daha uygun hale getirmek için gerçekten çok kolay. Bana bu amatör hissediyorum ve antetli baski için istediginiz profesyonel bir görünüm elde etmek kaybetmek, denemek isteyebilirsiniz birkaç hamle vereyim. Sadece asagidaki listesini okuyun ve size özel antetli için gerekenleri almak gerekir.

• Tam renkli antetli kullanin – Profesyonel antetli baski amatör özel antetli bölecegiz Büyük bir sey renktir. Özel antetli o amatörce bir görünüm kaldirmak amaciniz için tam renkli antetli kullanarak anlamina gelir nedeni budur. Sadece ucuz ve amatör görünüyor çünkü sade siyah ve beyaz antetli günümüzde yapmayacagim. Metin ve tam renkli görüntüler için renkli mürekkepler kullanarak onlari daha etkili hale getirir antetli iletisimin gelismis bir düzeyde saglayabilir. Bu yüzden her zaman profesyonel bir görünüm elde etmek için tam renkli antetli için gidin.

• Her zaman profesyonel yüksek çözünürlüklü görüntü ve logolar olsun – bu amatör bir görünüm kaybetmek Hatirlanmasi gereken bir diger önemli sey, her zaman profesyonel yüksek çözünürlüklü görüntüler ve özel antetli düzeni kullanilmak üzere logolar elde etmektir. En amatör genellikle renk antetli tasarim bezemeler olarak düsük çözünürlüklü küçük sanat kullandiklari için burada vurgu yüksek çözünürlüklü üzerindedir. Yazdirildiginda her zaman temiz ve keskin görünür, çünkü yüksek çözünürlüklü görüntü ve logolar kullanmak olsa aslinda daha iyidir. Eger antetli baski için bu yüksek kaliteli görüntüler elde etmek için önemli olmasinin nedeni budur.

• Sadece basit ve profesyonel yazi tipi stilleri kullanin – Ayrica amatör özel antetli genellikle çünkü farkli yazi tipi stilleri biraz fazla vahsi ve yüksek bakmak bir gerçektir. Renk antetli gerçekten profesyonel olmak için sadece basit ve profesyonel yazi kullanmaniz önemlidir. Onlar antetli için kolay anlasilir ve çok resmi bir görünüm oldugu için sans serif gibi baslik yazi son derece antetli baski kullanilmasi tavsiye edilir. Böyle yazi tiplerini kullanin ve kolayca özel antetli bu amatör bir görünüm kaybetmek gerekir.

• Tipik bir baslik sablonu ötesine geçin – Ayrica amatör bir olmanin bu aura kaldirmak için tipik antetli sablon ötesine gitmek için tercih isteyebilirsiniz. , En amatör ayni sablonu kullanarak kelime islem programlari antetli sablon özelligini kullandiklari için tabii ki siz de amatörce görünmesini saglayabilirsiniz. Bu sablonu ötesine ve kendi birkaç ekstra ögeler eklemek için daha iyidir. Örnegin, tüm antetli için bir arka plan olarak logo entegre etmek isteyebilirsiniz. Ya da antetli bazi unsurlari vurgulamak özel sinirlari ekleyebilirsiniz. Bu ekstra unsurlar bu amatör aura kirmak için yardim, tasarim daha yaratici yapmak gerekir.

• Antetli baski için büyük kagit malzeme kullan – profesyonel antetli yazdiriyorsaniz Son olarak, bu antetli baski için büyük kagit malzemeler kullanmak en iyisidir. Parlak tipi kagit kullanarak aslinda o amatör bir görünüm biraz daha oynatacak yardimci antetli tasarimlari görünümünü artirabilirsiniz.

Büyük! Bu ipuçlari ile, artik amatör görünümlü özel antetli olmalidir.