ne baski etiket hakkinda bilmeniz gereken

Sen zaten etiket baski için gereken her seyi biliyorum? Peki süreç baslamadan önce, size bilgi gözden geçirin ve gerçekten bu konuda biliyor musunuz görmek isteyebilirsiniz. Etiket baski pahali bir süreç olabilir ve aslinda baslamadan önce bu konuda her seyi bilmek iyidir. Yani, bilgi ihtiyaci olan acemiler için ve yorumlayan isteyen uzmanlar için, burada baski etiket hakkinda bilmeniz gereken seylerdir.

1. Bunu istediginiz sekilde özellestirebilirsiniz – bilmeniz gereken çok önemli bir sey, tüm etiketleri istediginiz herhangi bir sekilde özellestirilebilir olmasidir. Etiket baski hiçbir kati kurallar vardir. Istediginiz herhangi bir boyut, renk her türlü, ya da herhangi bir sekil kullanmayi tercih edebilirsiniz. Renk etiketleri için, bunu yapmak için özgürlügüne sahip oldukça fiziksel olarak mümkün oldugu sürece. Bu sablonlari bir köle olmak zorunda degilsiniz, ve hiç etiket baski hizmet önerilerine göndermek zorunda degilsiniz.

2. Bu pahali olmak zorunda degildir – bilmeniz gereken bir diger sey, renkli etiket baski pahali olmamalidir oldugunu. Sürece seçenekleri belirleyin olarak dogru renkli baski her türlü çok daha fazla maliyet olmamalidir. Size mümkün olan en ucuz seçenek karar böylece bunun için ücret tüm seçenekleri ve fiyatlari için etiket baski hizmeti sormak deneyin. Örnegin, toplu olarak her zaman baski ve dogru ve uygun kagit türünü seçerek, aslinda ucuz bir baski tirnak elde edebilirsiniz. Bu seçimler bilerek ve pahali ilk tirnak kabul degil ilgilidir.

3. Bu etiketleri kendiniz yazdirabilirsiniz – Ayrica istedim eger evde kendi renk etiketleri yazdirabilirsiniz bilmek isteyebilirsiniz. Güzel bir ev yazici varsa, kendi etiketleri sopa üretmek için bazi siyah kagit etiketleri ile birlikte bu kullanabilirsiniz. Sadece baski kalitesi iyi sekilde yaziciniz için dogru kagit kullandiginizdan emin olun.

4. Kagit malzeme etiketlerin ömrünü belirler – Eger etiket yazdirirken, ayni zamanda kagit malzeme kendisi etiket hayatini belirleyecek gerektigine dikkat etmeliyiz. Eger ince ve kaplanmamis kagit kullanirsaniz, etiket çevreye sürekli maruz kalma bir ay kadar içinde bozulacaktir. Ancak, kalin ve kir ve nem direnci ile serit kaplanir çikartmalari kullanarak, etiket neredeyse süresiz sürecek. Yani baski gibi bu anladiginizdan emin olun.

5. Dikkate almak sadece mürekkepleri daha var – Ayrica, etiket baski ve tasarim, sadece mürekkep kullanarak daha daha var. Etiketleriniz için renk mürekkepler kullanmanin yani sira, sizin etiket serin yapmak gerekir diger maddeler vardir. Örnegin piriltilar kullanarak, hem de kabartma malzeme ve hatta metal özel etiket olarak kullanilabilir. Aslinda sizin etiket için istediginiz her türlü malzemenin kullanabilirsiniz, hiçbir kural aslinda vardir, böylece etiket ilginç yapmak istediginiz ayirt edici her türlü malzemenin kullanin.

Büyük! Tüm bu gerçekler tüm etiket baski ile size yardimci olacaktir. Umarim, bu gerçekleri size daha iyi için etiket gelistirmek yardimci olacaktir.