yeni yas afis baski

Afis reklam ve afis baski önemli araçlardir maksimum reklam etkisi için önemli bir sanattir. Geleneksel olarak, afis sadece boya kullanilarak el yapimi tasarimlari ile tuval bir parça vardi. Serigrafi daha da afis-verme süreci kolaylastirdi. Ekranlar gelisiminde bir kez yatirim, bu büyük bir ölçekte üretilebilir. Baski teknolojisi ve baski için farkli baz malzemelerin kullaniminda gelisme ile, afis verme süreci yas geldi.

Günümüzde, afis yapmak için en popüler malzemelerinden biri PVC olarak da adlandirilan, vinil. Farkli siniflarda ve agirlik PVC kisinin kendi tercih ettigi bir serit yapmak için kullanilir. Afis kullanilan ve ayni zamanda kalite istenen, PVC uygun sinif ve kalite kullanilir gereken süreyi bagli. Sadece plastik bir sertlesmis halde oldugu için vinil afis nispeten, ucuzdur. Ayni zamanda, PVC üzerine dijital baski optimum bir etki yapar. Orada daha az yayilan renk ve dagilim ve bu yüksek kaliteli afis baski verir. Simit, Simming ve cep: bitirme üç tip, genellikle. Halka ve hem bitis halatlar ile afis baglamak için kullanilir. Afis kenarlarindan bir stand düzeltilmesi için zaman kutup cep bitirmek kullanilir.

En iyi sonuçlari elde etmek için, taninmis firmalarin markali dijital baski kullanilan ve kullanilan hatta mürekkep orijinal ekipman üreticisi (OEM) make vardir. UNBRANDED veya dolum mürekkep OEM olarak kalitesi ayni düzeyde vermeyin. Dijital teknoloji kullanimi, çok daha az zaman ve maliyeti büyük ölçüde üretim saglamistir. Günümüzde, kolayca kirk sekiz saat içinde yazili bir afis alabilirsiniz. Yapilmasi gereken tek sey bilgisayara tasarim yem ve afis ve temel malzeme büyüklügü bir seçim yapmaktir, çünkü bu mümkündür, yazici her seyi yapar.

Dijital afis baski genellikle, ana malzemenin kare birim (çogunlukla, ayak açisindan) basina ücret uygulanir. Sadece basili (az ya da hiç grafik tasarimi ile) ya da sadece bir veya iki renklerin kullanimi olup gereken bir metin materyali olmasi makinesi ile oranlari müzakere edilmesi arzu edilir. Dijital baski farkli çözünürlük seviyelerinin kullanimini saglar. Daha çözünürlük, daha iyi kalitesidir. Daha küçük olanlar düsük çözünürlüklü baskilar kullanabilirsiniz ama büyük olanlar için, daha yüksek çözünürlük tercih edilir.

Bu faktör ayni zamanda afis fiyati etkiler. Sinirli bir bütçe varsa düsük bir fiyata afis baski hizmeti seçebilirler. Onlar metre kare basina doksan kurus ucuza. Hacimleri yüksek ise, bir özel ek indirim isteyebilirsiniz.

Afisler her zaman insanlarin dikkatini çekmistir. Onlar, katlanmis seklinde tasimasi kolay yapmak kolay, yere kolay ve kaldirmak için bile kolaydir. Bu herhangi bir boyut ve herhangi bir tasarim özellestirilebilir. Ayrica, PVC esasli dijital afis baski ucuz ve ahsap veya metal standlari ve POP malzeme diger tür daha çekici. Afis yararli bir reklam araci olarak modasi geçmis var hiç neden yok merak ediyorum.