çalisan satis olusturmak için küçük isletme sahibinin pazarlama programi

Çalisanlariniz aslinda yeni satis için büyük bir kaynaktir. Bu Yeni Personel Is aramak.

Sen çalisanlari sizinle ne kadar süredir olursa olsun ile yapabilirsiniz, ama genellikle biz yeni çalisanlar konsantre.

Çalisanlariniz Ürününüz için mükemmel umutlari olan arkadaslar ve aile var. Bu sadece fikir çalisan bir yarar yapma meselesi, ve arkadaslar ve aile için büyük bir gibi hissediyorum.

Temelde biz ne Çalisan Bonus Kampanyasi olmasi. Bu emin, biz daha fazla para Kampanyasi ister daha iyi, degil mi?

Biz çalisanlar onlarin arkadaslari ve aile (tesislerinde açik veya kapali) çagri var ve onlari arkadaslar sadece gelir ve ürün bakmak için özel bir teklif sunuyoruz var. Genellikle yerel bir pizza dükkani ücretsiz bir Pizza belgesi. Hemen her pizza dükkani $ 2,00 veya 3,00 $ her için ücretsiz bir pizza için size sertifika satacak. Onlar sadece pizza yapmak için gerçek maliyetini karsilamak istiyorum, ve yeni bir müsteri olsun. Ayrica, müsteri soda, cips ve sandviç satmak.

Çalisanin arkadasi magazamizda (bu herhangi bir is çalisacak) gelir, ve biz ürün satin alirsaniz çalisan bir bonus alir açiklar. Biz olsa gereken ilk sey, onlara pizza sertifika vermek. Onlarin hediye tutmak, bu size onlara vermek kadar düsünüyor ne var.

Biz çalisanin kendi arkadasina o gün yapilan satis% 10 bonus verir. Tabii ki, bonus biçimlendirme baglidir, ve ne satiyoruz. Program açiklamak ve arkadas ya da ürün göreceli gösterirken çalisan varsa yardimci olur. Tabii ki, sizden herhangi bir baski yoktur … ama bir sey satin almak için arkadasi için önemli bir akran baskisi vardir.
Size satmak ne için piyasada bile uzaktan ise ebeveynleri veya diger yakin akrabalarina hemen hemen her zaman bir sey satin alin. Arkadaslar da her zaman satin almak, ama olmaz.

Biz onlarin ikramiye almak yeni çalisan hakkinda büyük bir anlasma yapmak. Biz gösteriyor insanlarin arkadas veya akraba yardimci olmak için istekli. Onlar (sadece onlar için özel bir fiyat veya teklif varsa yardimci olur) iyi bir ürün almak. Çalisan normalde almak daha kendi maas daha fazla para alir. Ve size hemen hemen hiçbir pazarlama ücret ödemeden is yeni bir dalgalanma olsun.

Hepimiz ne istiyorsun degil mi bu?