deger, çocuk egitici oyuncaklar aldigi

Oyuncaklar çocugun gelisimini tesvik yardimci araçlardir. Ve egitici oyuncaklar özellikle bu kategori altinda olanlardir. Geleneksel oyuncaklar hala ama ayni zamanda bir eglence degere sahip ve bu nedenle egitici eglence oyuncaklar denir yeni ögeler vardir. Kesinlikle, egitici oyuncaklar sadece kardesler arasinda çekismelerin yaratan bilgisayar oyuncaklar asmak.

Bir egitici oyuncak, çocugunuzu alir ana degeri ögreniyor. Bu, dogru seçim yapmis oldugunu söylemek için yeterli olabilir. Çocuk büyüdükçe genç yasta bilissel becerilerini gelistirmek büyük bir kenar olabilir. Çocugun zihin gelisimi getirmek oyuncaklar bulmaca, Bilim Wiz Setleri, Ahsap Bloklar, Kimya setleri, vb

Egitici oyuncaklar gibi iyi bilissel becerileri ama yaratici becerilerini gelistirmek yok. Shleich hayvanlar ve Le Toyvan evler gibi oyuncaklar yaratici oyun getirmek. Bu çocugun uygulama getirmek ve sirayla oyuncaklar gerekli yapar. Çocuk hikayeleri olusturmak ve toplum uyum içinde nasil seyler anlamak için etkindir.

Kroki kurullari bu da beyni sanata onlara izin çünkü yaratici beyinler olan sanatsal çocuklar için büyük bir oyuncak olabilir. Bu kurullar çocugun hatalari silmek saglar manyetik yapiya sahiptir. Bir böcegi gibi tasarimlari ile bir dügme vardir. Bu çocuk miknatislar gibi hayvansal zevk için yardimci olur. Çocuklar böyle mühürler ve miknatis kalem gibi yazma araçlari kontrol ögrenmek gibi dogaya daha yakin olsun.

Egitici oyuncaklar da çocuklarin sosyal becerilerini gelistirmek. Çocuklarin normal bazi çocuklar oynamak için, kendi mal paylasimi degerini ögrenebilirsiniz. Onlar da kendi oyun arkadaslari ile iletisim degerini ögrenmek. Bu digerleri de duygulari var onlara ögretecegiz.

Stratejik düsünme gelistirmek örneklerden bazilari Zingo, Rush Hour, Blokus ve Gamewright gibi oyunlardir.

Çocuklar diger yetiskinler ve ebeveynleri ile oynamak için, onlar döviz temas ve böylece dil becerilerini gelistirmek ve onlari oyunun kurallarini anlamak ve dogru ve yanlis ne yardimci olur. Masa oyunlari ve kitaplar dil ve okuma ilgi daha da olabilir. Oyuncaklar çocuklar yetkisi çünkü kendine güven de gelistirilmistir. Bu onlari kararlar ve geçici çevreleri kontrol etmek için izin verir.

Çocugunuz için dogru oyuncak almak çocugunuzun eglenceli getirebilir olanlar ariyorsaniz, özellikle zor olabilir. Eger bir egitim öge seçmek olacak eger yanlis olmaz. Sadece çocugunuzun yasina uygun bir seçim ve oyuncaklar kullanarak okulda daha iyi yapmak için onlara ilham.