reklam firsatlari golf arabasi ilanlari ooh

Her bahar, yaz ve sonbahar, golf ABD’deki sehirlerde en aktif yerlerden biridir. Tam Pazar aksami ile Cuma günü ögleden sonra gelen T kez doluyuz çogu ABD’de 17.000 ‘den fazla kamu ve özel golf sahasi, vardir. Ev Alternatif ve çikisi (OOH) reklam teknikleri birçok büyük marka ile zaten çok popüler – blimps havai sinek, uçan uçaklar reklam panolari ve daha fazla iz.

Golf sahasi reklam biri benzersiz seklinde golf arabalari kendilerini reklam etmektir. Oyuncularin bir sasirtici yüksek oranda kendi tur süresince yürüyüs için bir araba sürme tercih ederim. Arabalari daha hizli, daha eglenceli ve ders etrafinda ekipman birkaç düzine kilo ayirmayan ile iliskili sirt ve bacak agrisi kaydedin. Golf arabasi reklamlari kenarlari boyunca ve ön ve arka tamponlar ile, sepeti yerlestirilebilir.

Bu yararlari Orta OOH –

Golf arabasi reklamlarin temel faydalari golf sahasi reklam için diger OOH yöntemleri benzemektedir. Nispeten büyük harcanabilir gelirleri ile tipik demografik – Golf sahalari isletmeler çok özel demografik hedef izin. Kursta OOH diger ve alternatif reklam teknikleri kenara golf arabasi reklam setleri ulasim golfçü yönteminde mesajlasma yerlestirerek sürekli marka angajman en fazla 5 saat saglamasidir.

Nasil Golf Arabalari Reklam için kullanilir olabilir –

Golf arabalari üzerinde reklam için en yaygin yöntem mesajlasma gibi tampon-etiket ile. Iç ve dis – Bu etiketleri hemen hemen her golf arabasi bir parçasi reklamlari uygulamak için kullanilabilir. Ancak, golf arabasi reklam diger tür gösterge paneli ve ön cam görüntüler de dahil olmak üzere, da mümkündür.

Bu ooh nasil orta ölçülür –

Mesajlasma golf arabasi reklamlari ile alabilirsiniz maruz kalma genellikle oldukça hassas ölçülebilir. Golf sahalari belirli bir hafta içinde ders oynuyor kaç golfçüler açisindan medya saglayicilari dogru numaralari verebilir. Golf dört saatlik turda, çogu oyuncu arabalari zaman önemli miktarda harcama.

Bu OOH Orta Erisilebilir Piyasalari –

Golf arabalari OOH reklam firsatlari ülke çapinda birçok golf sahalari mevcuttur. Bölgenizde bulunan golf arabasi reklam listesi için alternatif bir medya sirketi ile kontrol edin.

nerede golf medya satin alabilirim?

Linklere alternatif reklam firsatlari farkli medya sirketleri bir dizi satilmaktadir. Digerleri tek, çok aranan sonra kamu ve özel kurslarda essiz varliklari elinde tutuyor Birçok sirket, dünya çapinda golf sahalari varliklarin OOH bir ürün yelpazesine saglar. Alternatif medya bu varliklarin profil sirket ve bu medya satin almak reklamverenler ile varlik sahipleri baglanti konusunda uzmanim.