üç teknik Pitney Bowes Mailstation 2 posta metre sistemi sirketleri destekleyebilir

Pitney Bowes Mailstation 2 posta metre sistemi bir çok farkli sekilde isletmelere yardimci olabilir. Posta ve faturalar, fatura ödemeleri, ya da sevkiyat disari gönderirken normalde uygulanan ücretler genellikle ekstra tasarruf için bir araç olarak düsünülebilir degildir sirketler ve biri için kaçinilmaz gider olarak kabul edilir. Sonuçta, fatura paketleri teslim ve kira ödenen postalanacaktir gerekir.

Posta, çogunlukla, olmustur yakin zamana kadar, mektup basina maliyet önemsiz bir gider oldu, çünkü önemsiz bir maliyet olarak kabul etmis. Ancak son yillarda USPS sürekli oranlari yükselen edilmis ve oldukça hizli ve iyi bir neden ile çogunlukla. Yakit yükselen degeri, bir sey degisti gerekiyordu. Ancak bir veya iki yüzde artis her yil küçük sirketler için büyük bir anlasma gibi görünmüyor ve genellikle kisisel posta metre kiralama düsüncesi ekonomik mantikli görünmüyor.

Ama yok. Sirketler Pitney Bowes Mailstation 2 artirabilir üç yolu vardir. Küçük isletme hizmetleri ile zaman ve para kurtarabiliriz. Ilk kez. Ne kadar siklikla sirket pullari satin almak için postaneye yardim gönderiyor, paketler göndermek, veya kritik hizmetlerin herhangi bir sayi için? Personel bu hizmeti gerçeklestirmek için ofis disinda adim oldugunu her zaman is verimliligini uzak alinan zamanidir. Postane kaç kilometre bagli olarak, bu is faaliyet yere bagli olarak, geçis ücretleri, gaz, ya da otobüs simge seklinde ücretleri katacak.

Mailstation 2 gibi bir posta metre kullanarak, isletmelerin dogrudan mektup veya paketler üzerine kendi posta üretimi ve daha sonra posta tasiyici günlük bunlari toplamak olabilir.

Pitney Bowes Mailstation 2 bir is yardimci olabilir ikinci bir yol is 9:55 farkli hesaplar kadar kayit için izin geregidir. Bir bölüm ya da bireysel bir asiri posta miktari her gün, hafta veya ay gönderiyor olup olmadigini belirleyerek, bu is muhtemelen operasyon artirmak ya da pahali duruma alternatifler bulmak için yollar bulabilirsiniz.

Belki de bir bölüm servis reklam brosür gönderiyor, henüz fiziksel posta çogu adresleri de e-posta adresi var. E-posta yoluyla düzenli güncellemeler göndererek, bir is daha önemli teklifler için bu kartlari kurtarabilir.

Kisisel posta metre is yardimci olabilir üçüncü yol giden posta için profesyonellik bir boyut tesvik geregidir. Bunun yerine siradan pul, Pitney Bowes Mailstation 2 düz harfleri üzerine profesyonel görünümlü posta yazdirir, ya da bir paket gönderilirken, o zaman tam nakliye miktari ile isaretler yazdirir. Bir tüketici profesyonel görünen bir is posta aldiginda, bu is fikirlerini hemen hemen her zaman gelistirir.

Bazen ne bir sirket yok ama daha basari tanimlar ortaya koymaktadir ne görüntü ilgili degil. Pitney Bowes, özellikle Mailstation 2, A posta metre herhangi bir küçük isletme artiracaktir. Mailstation 2 is yardimci olabilir bu üç yöntem daha vardir; daha fazla bilgi edinmek için, bugün bir denemek.