actually_ satan büyük brosür baski için basit adimlar

Büyük bir brosür baski stratejisi sir formül degil, çesitli parametrelerin denenmis ve test edilmis sekilde bir kombinasyonudur. Bir brosür baski baski boyutu, görüntü ve çözünürlük seçimi, izin dahil olmak üzere seçenekleri tasarimi için hedef kitle tanimlama, baski amaci baslayarak bazi noktalar içerir arasinda karistirma bir yazici vb seçerek kagit stoku seçimi dahil olmak üzere baski brosür çesitli seçenekleri kanama, Bu parametreler ve dogru seçimler seçerek ilk etapta zor gibi görünebilir. Bu nedenle, profesyonel brosür tasarimcilari ve baski sirketleri bu üzerinde öncelik ve proje ile öne geçmek nasil gösteriyor. Sayisiz seçenekler üzerinde ilk düzeltme çözmek için asagidaki adimlarla yürütmek için brosür baski proje plani –

1. Yazdirma boyutu nedir – brosür boyutunu yanlis seti kendi brosür tasarimi sirasinda insanlarin yaptigi en yaygin hatalari. Örnegin, 8.5 bir baski düzeni x 11 8 x 10 boyutlu kagitlarda brosür baski için iyi bir önerme degildir. Baski sirketi orantisiz kagit boyutuna karsilamak için düzen küçültmek veya streç gerekiyorsa, tasarim kalitesi harap olacak ve tehlikeye olacak.

2. Baski kanama için yeterli yer vermek – Baski kanama kagidin kenarina ötesinde baski rengini genisletiyor. Hava alma brosür kesme ve kirtasiye istenen bir görünüm saglam tutmak için varyasyonlari ile tutmak için hesaplar. Kirtasiye kesme biçagi genellikle dogru ama parçalari binlerce kesim oldugunda biraz dalgalanma olabilir. Bu durumda, hava alma için yeterli alan saglayan her kopya için sinirlarin kesintisiz bir görünüm saglamak için güvenli bir bahistir.

3. Yüksek çözünürlüklü görüntüler yüksek seçenek vardir – yüksek iyi, aksi takdirde brosür profesyonelce bakmak muhtemeldir. Düsük dpi (dpi 72 civarinda) görüntü monitörde harika görünüyor ama kagit üzerinde korkunç açin. Bu düsük dpi görüntüler bile sarhos veya görüntünün görünürlügünü azaltmak bulanik olma olasiligi olsun. Resimlerinizi dogru sunum ya da mesaji iletmek izin oran artirmak için baski proje için en az 300 dpi görüntü seçin.

Ve en son, imzanizi eklemek ve bu sirketin egitimli satis elemani gibi, kendi tarzinda müsteri çekmek izin için broucher baski proje üzerinde yaraticilik suyu dökün.