dogum öncesi bakim bebeginizin erken baslayarak saglik çok iyi vermek

Bildiginiz ya da hamile oldugunu süpheleniyorsaniz yapmak için en önemli sey – bebeginizin sagligini saglamak için en iyi yolu – hemen bir doktora danismaktir. Dogum öncesi bakim için randevu bir çok olacak, çocugunuzun sagligi ugruna hamilelik sirasinda kalmak gerekir. Tüm bu randevular önemli çünkü, doktorunuzla bir randevu kaçirmayin.

Aslinda, dogum öncesi bakim alma anneler düsük dogum agirligi ve diger sorunlari bir çocuk sahibi olmak üç kat daha fazladir. Önemlisi, dogum öncesi bakim almayan çocuklarin anne bebeklerinde ölme olasiligi bes kat daha fazladir. Anne düzenli olarak görülürse Doktorlar potansiyel saglik sorunlari degerlendirebilir. Olasi sorunlari erken teshis tedavi edilebilir – bazi sorunlari önlemek ve çocugunuz dogmadan önce bile baskalarinin iyilestirebilir.

Eger hamile kalirsaniz, size düsünüyorsaniz hamile olabilir ya da hamile çalisirsaniz, size en kisa sürede olabildigince doktorunuza danismalisiniz. Için – – bebegine yapilabilir hemen onu dikkat (saglikli beslenme aliskanliklari söz konusu oldugunda) alarak baslamaktir Kuvvetle anne bir sey önerilir.

Doktorlar genellikle düzenli egzersiz, saglikli mümkün yemek nasil hakkinda bilgi. En son bilgiler kadinlarin günde 30 dakika, haftada bes gün çalismak zorunda olmasidir. Bu aci bir egzersiz olmasi gerekmez, ancak, egzersiz sizin için iyi ve çok bebeginiz için iyi olacak.

Ben gebeligin ilk yorum, benim doktor benim günlük rutin ek olarak ben agizdan folik asit 400 mikrogram eklemek önerilir zaman. Birçok dogum kusurlari folik asit ile önlenebilir. Sen, folik asit için tablet aksine, ihtiyaciniz olan tüm folik asit içeren bir rutin ayarlayabilirsiniz. Orada folik asit yüksek miktarda içeren kahvalti için tahil ve gidalarin birkaç çesit vardir – ancak diyet yoluyla tüketen yeterli folik asit oldugundan emin olun.

Pek çok kadin farkli oldugu için, kendiniz için özel bir diyet ayarlamadan önce doktorunuza veya beslenme uzmani danismalisiniz.