Eger pazara önce bilmeniz gereken

Pazarlama basarili olmak için herhangi bir is için taahhüt gereken bir süreçtir. Kendi araci taninan ve hatirladi almak için bile küçük isletmeler pazarlama düsünmelisiniz. Bu tanitimi için çok pahali olsa da, pazarlama is için sagladigi faydalari emin isletme sahibi ya da pazarlamaci ona yatirim oldugu kaynaklari daha agir basar.

Sadece bunlari istediginiz sekilde çalismaz çünkü Bununla birlikte, sadece sizin basili katalog için var olanlar gibi basarili pazarlama genellikle bosa olabilir. Ne yazik ki, zaman, para ve teminat yaratma enerji ton atik ve henüz hala istedigi sonuç alamadim. Neden bu böyledir? Sorun harcama size pazarlama yoluyla büyüyen düsünmek unutmak is çalisan çok fazla zaman alir. Hatta ucuz katalog baski karinizi artirmak için gereken yol üreten bir uzun bir yol olabilir. Ve ne kadar erken gibi basili kataloglar gibi etkili bir pazarlama kampanyasi olmasinin önemini fark, o kadar iyi is için olacaktir.

Ancak, herhangi bir teminat çalisan ya da bir e-bülten olusturma ve hatta hedef müsterilerine özel kartpostal gönderme size taninan almak için yeterli degildir. Insanlar gibi bu sadece sizin için kendi çantalar açilmaz çünkü ne ihtiyaciniz dikkatlice disinda düsünmek ve pazarlama kampanyasi planlanmasidir. Eger çabalari hedef müsteri teklifinizi dikkate ikna olmayacak bir kampanya bosa degildir emin olmak gerekir. Nelere ihtiyaciniz onlari harcamak ve size kendi sabit Kazanilan para emanet alabilirsiniz bir pazarlama kampanyasidir.

hedef pazar biliyorum

Eger hemen herkese örnegin basili katalog göndermek ve o birileri onu almak ve sizden siparis umut planliyorsaniz, o zaman sadece kendi çabalari bosa harciyorsun. Herkese ve herkese satan ve en iyi için dua ürün ve hizmetleri pazara etkisiz bir yoldur.

Bunun yerine, hedef pazarin ihtiyaçlarini bu tamamlamak için teminat hak gerekir. Bunu yapmak için ve sirayla, önce hedef pazar bilmeniz gerekir. Eger denemek için rekabet ikna degil unutmayin. Bunun yerine, size kendi para harcamak ikna gereken müsterileriniz ve potansiyel var. Eger teminat bu yapamiyorsan bu çabalari sefil basarisiz olur bir garanti çünkü o zaman daha iyi tamamen reklam durdurun.

Eger ucuz katalog baski olsa bile pazarlama için sonuç almak istiyorsaniz, ilk adim müsterilerinize bilmektir – hedef pazar kim? Onlarin ihtiyaç ve istedigi nedir? Nasil onlarin para harcamak mi? Hedef pazar bilmek disari plani ve sirayla onlarin sorunlari için bir hedef çözüm saglamak yardimci olabilir kendi özel ihtiyaçlarini, hedef olacak bir reklam olusturmaniza yardimci olacaktir.