etiket baski hizli gerçekler ve fonksiyonlari bölüm 2

Etiket baski çok az bilgi dahil etmek görünebilir. Ama ne bilmiyordum malzemeleri kendine has özellikleri var gibi ve hayal olarak genis olarak çesitli seçenekler var olabilir.

Iste o zaman bir önceki makalenin devamidir. Aklini Eger etiket baski ile elde edebilirsiniz olanaklari ile dolasmaya izin verin. Bu seçenekleri gözden geçirin ve daha iyi bir etiket baski tasarim ve malzeme ile gelip nasil görmek.

1. Kaplanmamis kagit etiket stoklari
Kaplanmamis kagit stoklari dönüsümlü Mat etiket stoklari denir. Bu nakliye, adres etiketi, barkod baski ve benzeri için idealdir. Bu etiketleri size baski ve diger bilgileri de ekleyebilirsiniz ev veya ofis yazicisi, ile çalistirilabilir. Belirli bir isim ve adres yazdirmak ve bir sonraki degistirebilirsiniz.

Kaplanmamis kagit stoklari önemli logolar zengin renk ve detay zevk sizin çikartmalar, için yüksek kaliteli baski is vermek.

2. UV Kaplamali kagit etiket stoklari
Sizin çikartmalar baskilar üzerinde ultra parlak cilasi veren kapli malzemeye basilir Burasi kagit stoku da Parlak Kagit Etiket stok denir.

Çok parlak veya UV Kapli Stoklar hava, dayanikli zararli günese maruz kalma ile neden solmaya karsi dayanikli oldugunu sekildedir. Ayni zamanda, bu kolayca su püskürtmek olacagi gibi, suya dayaniklidir. Ancak, bu çikartmalar su geçirmez yapmaz.

3. özel baski
Sizin etiket baski proje için özel isleri hatta diger baski malzemelerine göre daha genis olabilir. Kabarik, renkli nokta, ve digerleri arasinda damgali folyo da çikartmalar olabilir.

Çogu yazici kabartmali olarak çizgiler veya sinirlari 1pt daha az olmadigini müsterilerine istiyoruz. kalinliginda. Bunun disinda, detay yakalamak mümkün olabilir. Bu size istemisti tanimi veya baski kendisini tehlikeye olabilir bu olmayabilir.

4. tersine
Ters etiket baski bunu etiketleri kesilmis sanki daha sonra görünür bir tasarim olusturmaniza olanak saglar. Metin bölümü, bu beyaz basilmis oldugu bir yanilsama yaratarak, disari birakilir ise çikartmalari tüm renk kapli zaman ters yapilabilir.

5. parlak malzeme
Parlak stok size açik hisse senedi hem de arka plan olarak hizmet vermektedir sari ve fildisi gibi renkli hisse senedi elde neyin etiket baski için popüler bir malzemedir. Ayni zamanda, çok gümüs ve mat ya da parlak olabilir altin gibi folyo malzemeleri vardir.

6. çikarilabilir yapistiricilar karsi kalici yapistiricilar
Nasil ya da ne yapistirici tür etiket için kullanilan olarak bu ilgilidir. Kalici yapiskan yerde kalir. Bu çikartma için en yaygin yapiskandir.
Çikarilabilir yapiskan, diger yandan, fazla zorlanmadan kaldirilabilir. Etiket de korunur ve yerlestirildi herhangi bir kalinti birakmaz. Yapiskan etiket üzerinde kalir ve bu yüzden, kolayca tekrar yapisabilir.

7. termal stok
Dogrudan günes isigina veya diger sert sicakliklara maruz sonra Bu stok malzeme renk veya tonlar degistirebilirsiniz. Bu renkler olusturmak için yetenegi ile fantezi görünebilir ama yapar ve sonunda zamaninda kaybolup ve onun kudret kaybeder.

Sizin etiket baski ihtiyaçlari veya projeler için, bu etiket gerçekleri not edin ve buna göre kullanmayi unutmayin. Bilgi bu parçalari ile, geri kalani daha fazla araç ve heyecan verici ve fonksiyonel etiketleri üretmek için yollar kesfedebilirsiniz güvence verdi.