kurumsal hediye vermek için zaman

Is hediyeleri genellikle is ortaklari ve genellikle isletmeler ve tedarikçileri veya saticilar arasinda arasinda degis tokus edilir. Kurumsal hediyeler ince bir çizgi binme ve is hediyeler ile bu kirlangiç ??ise, genellikle isletmelerin sadakat için müsterilerine veya müsteri saglayan bir sey olarak saklidir. Ayrica bir sirkette çalisan ve yönetim kadrosu verilebilir. Bunlar genellikle dogada olmayan promosyon vardir.

Yani kurumsal hediye olarak uygun nelerdir? Is, ürün ve hizmetleri, ya da ait olduklari sanayi ile ilgili bir sey, uygun, kendilerine sinirli olmadigini söyledi sahip. Kisisel kullanim yararlanilmasina sinir genellikle promosyon ve is hediye olarak kaslarini çatti bu ürünler var.

Gida sepetleri, örnegin, çalisanlari ve müsterileri hem de yaygindir. Onlar daha pahali içeren egzotik yemek ve sarap ögeleri en ucuz gelen gam kostu. Onlar pahali fiyat araligi girerseniz Ama is hediyeler, müsteri ve müsteri ve çalisanlara hediye bu tür aksine pek bir rüsvet olarak süphe ile bakti olabilir. Burada kapatmak için hiçbir firsatlar vardir. Firsatlar kapali sonra Çogunlukla, bu zaten verilmistir.

Ama onlar da makul degeri içinde kalmak sadece isabetli olmustur. Onlar müsteri ve sirket için sürekli is veren çalisan bagliligi için takdir belirteçleri olarak içindir. Onlar sürekli müsteri veya müsteri patronaj ve çalisan bagliligi Noel, dogum günleri ve yildönümleri gibi yilin özel günler sirasinda ödüllendirilir herhangi bir is bir gelenegin parçasidir.

Tüm sektörlerde, ancak, müsterilerine hediyeler vererek uygulama. Siz de kurumsal hediye biçimi olarak bu indirim postalari bakabilirsiniz ama onlar kesinlikle promosyon ürünleri olarak ait olsa herhalde, alisveris, hediye göndermek için alisveris merkezleri için çok çoktur. Havayollari, örnegin, müsteri kisisel bilgilerin kendi veritabani onlari yilin özel zamanlarda hediyeler kisisellestirmek saglar yolcu programlari var. Bazi müsteri veritabanini tutar herhangi bir is daha iyi gerçekten etkilemek bir sey sunmak için hazirlaniyor.