Los Angeles kartvizit baski ve nasil çalismasi için tasarim

Los Angeles kartvizit baski bir sey için kartvizit sayilari koydugunuz her seyi bilir. Ne kendi kartvizit tasarimi girisimi çogu insan kaçar her küçük ayrinti sayar.

Bu kez duymus olabilir ve yine, ama bu söyleyerek gerçegi vardir. Özellikle görüntü her sey için güvenebilirsiniz is ve pazarlama dünyasinda her küçük ayrinti sayar. Kelimenin tam anlamiyla ürününüzü satabilirsiniz çünkü görüntü, önemlidir.

Kartvizit iletisim nedir? Tasarim unsurlari her birlesik bir görünüm, bir kavram ya da bir tema olusturmak için birlikte çalisir. Ve böylece, bu, kartvizit tasarimi yaparken inceleme degerlendirmek ve egzersiz önemlidir

Bu tür soru sormak için yardimci olur:

• Ancak, tasarim en unsurlarin her ‘ne diyor? Kombine zaman ne dersiniz?

• Nasil her ayrinti istediginiz tasarimina katkida bulunur?

• Ve nasil her elemani is bu güçlü ya da basit, yüksek sesle ya da ince olmak, istediginiz görüntü ile kartvizit elde etmek için mi için?

Kartvizit stiline göre moda çok zor olmamali. Kartvizit, tüm sonra, sadece bir kisi olarak söz degil, ama bir üye veya bir sirket, ürün veya hizmetin temsilcisi olarak.

Kartvizit çok yönlü olabilir unutmayin. Bu kendi zevkinize hitap olabilir ama ayni zamanda, standart ya da özel alan veya sanayi, kültür ve benzeri gözlenen normlarina uygun olabilir.

Bununla birlikte, size tasarim bu unsurlarin her birlestirmek ve bazi seyleri karsi dikkatli olmak nasil hatirliyorum. Bu sadece sizin istek ya da nasil kendinizi ifade ilgili degil, ve bu da sadece estetik degil.

Iyi bir tasarim estetik ve amaçlanan görüntü ve mesaj iletisim yetenegini arasinda bir evlilik. Kartvizit tasarim ya da kartvizit baski baslamadan Ve böylece, asagidaki dikkat ediniz.

metin
Bu kelime veya kullandiginiz ifadeler gibi metin, her zaman uygun olmalidir. Isletmeler daha resmi bir yaklasim ve is tanimlanan terimlerin kullanilmasini gerektirir.

Güzel adlandirma da saldirgan ya da olumsuz bir sesi olabilir kelimeleri yerine isletmeler kullanilir. Güzel adlandirma ayni zamanda basliklari daha sik veya sik yapmak için kullanilabilir. Bunun yerine söyleyerek lokantaci ‘Restoran Sahibi “söyleyebiliriz’. ‘

Baska bir örnek yerine bir et dükkandan bir kasap oldugunuzu belirten, olur, kelime et pazari islemci veya bayi daha uygun ve nötrdür. Eger meslek veya pozisyon böylece çok kafa karistirici degil belirtmek için daha fazla bilgi ekleyebilirsiniz. Et ve kümes hayvanlari bayi veya yerel et bayi eklemeyi deneyin.

renkler ve renk semalari
Renkler stil eklemek ve okuyucularin dikkatini aramak için daha fazlasini. Grafiklerinde, renkler farkli algilanir ve bazen duygusal, bazen bilinçalti etkisi tetikleyebilir.

Bununla birlikte, kirmizilar her zaman etkili sicaklik ve golleri metinleri çagristiriyor. Ancak, kirmizi da çok güçlü üzerinde gelebilir. Bu siyah ve beyaz gibi renk semalari bir klasik olarak kabul edilir, ama kötü bir siyah ve beyaz tasarim ucuz gazete kagidi gibi olagan neden olabilir.

yazi tipi stili
Ögeleri kalin, italik kullanarak vurgulanmasi gereken hangi dikkat ve alti çizili. Kalin Eserin iddia. Italik bazi yumusaklik ve zarafet ekleyin, ama hepsi ayni metni vurgular. Sadece vurgular ancak metin altini hemen gözleri yönlendirir degil altini çizmektedir. Metnin geri kalani ile karsilastirildiginda, alti çizili bir metin kartvizit hakkinda bilgi en önemli parçasi gibi görünüyor.

el yazisi veya baski
Komut dosyasi ve baski yazi tipleri arasinda karar vermek bu kadar büyük bir anlasma olmayabilir. Ancak, komut dosyasi yazi tipi veya el yazisi olanlar, zaman zaman zarif olsa da, her zaman okumak için okunakli degildir. Öte yandan, sadece baski yazi tipleri kullanarak belirli bir stil uygun olmayabilir.

Dengeleme stil ve okunakli baskilar ana hedef olmalidir

Tavsiye bu basit parçalari kullanin ve sik ama etkili bir kartvizit olusturma konusunda kendi yoluna. Bu Los Angeles kartvizit baski fikirler iletisim ve kartvizit satis your guide bulunmaktadir.