neden sari sayfalar yeniden kullanmaliyiz

Sari Sayfalar kalmak için her yil çikip kadar güncel ve sagladiklari hizmetlerde dogru. Bu eski Sari Sayfalar düzgün bertaraf ve sadece yerel çöp içine atilmis degil olmasi gerektigi anlamina geliyor. Uzakta telefon rehberi atma yerine bu Geri dönüsümü mümkün olmayan ögeler için depolama degerli yer kaplayarak sona erecek geri dönüsüm, orada ne kadar bu dizinlerin çok göz önüne alindiginda.

Yesil olmak nerede yapabilirsiniz geri dönüsüm ve dünya üzerindeki karbon ayak izi en aza indirmek için sunlari yapabilirsiniz ne yapmak anlamina gelir. Bu arada bir sise ya da pop olabilir hatta bir telefon rehberi atmak, ama akilda her öge zaman içinde bir etki yapar tutmak için cazip olabilir.

Çogu kisi ya da çöp ve geri dönüstürülebilir alir yerel çöp toplama sirketi araciligiyla ya da dogrudan çöp geri dönüsüm alanina seyler alarak bir geri dönüsüm kutusu erisebilirsiniz. Eger ayni zamanda eski dergiler, eski telefon rehberleri, ve tamamen geri dönüstürülebilir diger benzer ögeler devre disi birakabilirsiniz geri dönüsüm için gazetelerde çekerken.

Eger geri dönüsüm kutusu onlari birakin zamanlar çok ne Sari Sayfalar olur? Önce bu parlak sayfalari dergi olarak, yikmak için özel bir çaba gerektiren diger kagit türlerini disari siralanir. Onlar siniflandirilmaktadir sonra, her sey hamur haline edilir. Hiç bir dördüncü sinif sanat projesi oldu herkes muhtemelen bu kavram ile tanidik. Kagit kesme ve benzeri gibi ince mümkün dogranmis ve daha sonra su olan bir çok-karisimi olusturmak üzere eklenir. Bu noktada, Die kagit karisim elde etmek için yeni bir renk olusturmak için eklenebilir.

Sürecin bundan sonraki kismi su tahliye ve geri dönüsümlü kagit olarak yeni seklini almak için siparis ekranlarinda kagit malç yaymak için oldugunu. Geri dönüsümlü kagit kozmetik nedenlerle disari agartilmis edilebilir bir bej veya kahverengi renk almak egilimindedir.

Eger geri dönüsüm edebiliyoruz çünkü geri dönüsüm dogru çabalari gerçekten her ay atmadan degil ne kadar çöp bir fark göz yapiyoruz emin degilseniz. Birçok tipik aileler için plastik süt kaplari, kutu, sise ve kagit geri dönüsüm tarafindan iki tüm çöp kutulari için kaydedebilirsiniz. Sizin blok her bir aile etkisi geri dönüsüm ise önemlidir. Ve telefon rehberi gibi bir sey bakmak ve blok Her evde bulunan oldugunu fark zaman her ailenin depolama içine bir öge daha savurma yerine geri dönüsüm olsaydi yapar etkisini görebilirsiniz. Bu toprak bizim ayak izi en aza indirmek için yikmak olan bir az ögedir.

Sonuç yerine eski Sari Sayfalar geri dönüsümlü kagit olma sürecinde yeni bir hayat alir daha fazla kagit olusturmak için daha fazla agaçlarin kesilmesi tasimaktadir. Geri dönüsümlü kagit bile kitap, kirtasiye, dergi ve telefon rehberi yeni bir tur da dahil olmak üzere kullanim çok çesitli için kullanilabilir.