piksel promosyon hakkinda ne oldugunu

Büyük gidiyor reklam yeni bir tür mevcuttur. Dikkat et, Google Adsense yana sonraki en önemli olay olabilir. Su anda, site sahipleri kendi web sayfasi ziyaretçileri almak için para büyük miktarlarda tüketmek. Onlar tiklayin reklamlari, banner reklamlar, pop-up reklamlar, ve trafik edinme yüz, genellikle hain, diger yöntemler basina ödeme deneyin. Ziyaretçi çeken en yeni yolu Piksel Reklam olarak bilinen haline gelmistir.

Temel dayanak noktasi piksel (bir web sitesinde bir grafik olusturan birincil birimi) bir web sayfasinda hazir olmasidir. Bu piksellerin, reklamverenin web sitesine geri baglanti grafik ekran. Sayfa genellikle en iyi pop kültürü sanat esit bir mozaik haline gelir. Sonuç kendi sitesine bir baglanti ile nitelikli trafik alan bir web sayfasi, bu da kimsenin kitabinda, oyunun adi, satis neden olur.

Bu yeni orta arkasindaki mantik PPC reklam çok fazla maliyeti fikridir. Tiklama basina 50 sent günde on PPC tiklama yilda 1825 $ a gelmektedir. Tiklayin Bu rekabet, belli ki, bagli daha çok daha fazla maliyeti basina genellikle ödeme.

Piksel reklamlar genellikle tek bir maliyet ve yil için geçerlidir. Bu 5 yil boyunca yer veren piksel site sahipleri görmek için nadir degildir. Grafik kaliteli bir ile, büyük tasarruf elde tiklama basina reklam ödeme daha web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek olabilir. Alanlarda en yaygin bir dolar bir piksel üzerinde için piksel basina 5 kurus az 10 piksel bloklari ile 10 kadar satilmaktadir. A 10 10 blok 100 piksel olusur. Bu mantikli en küçük islevsel alandir olarak 10px az biçiminde 10px genellikle norm. Piksel bloklari genellikle kare ya da dikdörtgen olusturmak zorunda.

Piksel reklam sadece bebeklik bulunmaktadir. Bu kadar çok neden olabilir nerede söylemek için çok erken oldugunu, ancak maliyet ne için, piksel reklam iyi harcanan büyük olasilikla para olma egilimindedirler. Genel olarak, bu gelen baglantilarin iyi bir koleksiyon ile site sahipleri ödeme ve yararlanabilir küçük bir fiyat olmasi olasidir.