silikon bilekligi her zevke uygun bir stil mevcuttur

Çok viral gitti YouTube’da bir video gibi, Silikon Bileklikler sadece alti yil içinde dünya çapinda bir fenomen haline gelmistir. 2004 yilinda sari “LiveStrong” bileklik Lance Armstrong tarafindan yürürlüge girmesinden sonra, silikon bilekligi saglik arastirmalari, yoksulluk ve açlik ortadan kaldirilmasi, afet yardimi ve diger birçok degerli nedenleri için milyonlarca dolar artirdi.

Armstrong kanser arastirmalari için para toplamak için LiveStrong grup tanitti. Piyasaya sunulmasindan bu yana, temel sari silikon bileklik üzerinde “LiveStrong” hastaligi ile yasayan insanlar için kanser arastirma ve programlari için fazla $ 70 milyon ayirdi kelime ile basilmis. Diger kuruluslar, bir bagis toplama cihazi olarak bileklik basari görüyoruz, kendi sürümlerini tanitti.

Neden ile ilgili silikon bilekligi büyük çogalmasi tek bir bileklik renk temsil sayisiz nedenleri yol açmistir. Belirli bir silikon bileklik renk temsil ne demek oldugunu anlatmak için tek gerçek yol onu giyen kisi sormaktir anlamina gelir. Bu takan silikon bileklik temsil ediyor nedeni ayrintilarini açiklayan, daha derinlemesine bileklik anlamini açiklamak için bir sans verir.

Silikon bileklik sosyal nedenleri bilincini evrensel bir sembolü haline gelmistir. Bilekligi birkaç farkli stilleri yaygin olarak bulunmaktadir. Klasik debossed bant, ünlü LiveStrong silikon bileklik tarzi özdes, en popüler türü olmaya devam etmektedir. Silikon bileklik yüzeye debossed bant izlerini mesaj.

Debossed boyali tarzi bir cesur etki için bant içine preslenmis harfleri renk katiyor. Debossed boyali tarzi gerçekten cesur bir görsel ifadesi verir güçlü, dayanikli silikon bileklik oldugunu.

Kabartma silikon bilekligi bandin yüzeyi üzerinde yazi yükselterek, debossed bantlari tersi sonuç üretir. Bu bantlar da renkli bir etki sunabilir.

Serigrafi silikon bilekligi dogrudan bileklik düz bir yüzey üzerine görüntü yazdirin. Tam olarak bir logo veya diger kurumsal sembolü yeniden gerekiyorsa bu en iyi silikon bilekligi vardir. Ancak, grubun üzerine basilmis resim debossed veya kabartmali silikon bileklik daha az dayanikli bir görüntüye neden olur.

Kivrildi renk kravat boyali benzer essiz bir psychedelic renk efekti ile bir silikon bileklik üretmek. Kivrildi bantlari gerçekten benzersiz bir görünüm için birlikte 7 renge kadar karistirabilirsiniz. Eklendi renk ile daha öngörülebilir bir görünüm için, parçali silikon bilekligi karismaz ama takim renkleri ve benzeri logolar için mükemmel bir platformu mevcut do blok renklerle dekore edilmistir.

Size unutulmaz bir mesaj sunmak için ekstra kalin yol ariyorsaniz, özel genis silikon bilekligi standart bir bileklik iki katindan daha fazla genislik sunuyor. Özel bir görünüm göz ardi etmek gerçekten zor bir görsel yumruk ekler.

Bir daha ince bir yaklasim istiyorsaniz Öte yandan, mikro silikon bilekligi bir standart silikon bileklik yarisi genisligi vardir. Ince bant tarz-bilinçli için daha sik bir görünüm sunuyor grup. Sonuçta, takan seçtigi hemen hemen her dava için destek göstermek için dogru bir silikon bileklik tarzi var.