sizin ajansi pazarlama

Her Reklam Ajansi amaci mümkün oldugu kadar (ve “daha büyük”) müsterilerine daha fazla elde etmektir. Bunu yapabilmek için, önemli bir sey yapilmalidir – pazar ajansi asiri!

Simdi, muhtemelen simdi akliniza çizerek oldugu en büyük soru nasil? Yani, ürün, fiyatlandirma, tanitim ve yerlestirme, temelde pazar zaman, dört önemli yönlerini hatirliyorum. Diger sirketler, görüntülüyebilmek nasil gibi, sizin gibi Reklam Ajanslari not (ya da öncelik, tam olarak) yukarida belirtilen yönleri, özellikle ürün ve promosyonlardan odaklanarak gerekir.

Aksi takdirde bir sorun olmayacak – pazarlama ajansi forte olmasi gerekiyordu! Bir pazarlama kampanyasi, para büyük miktarda yatirim yapilmasina gerek baslatmak için gerekli tüm kaynaklara sahip. Ve bu ücretsizdir – sizin ajansi söhret zevk verebilir önce, her bir ekip ilk olarak çaba gereken personel söyle. Tüm bunlardan sonra, bir kez ajansi (ki ayni zamanda maas artisi anlamina gelir) kar elde olur, dogru reklam elde etti.

Ayrica bu rekabet anlamak için pazarlama genel bir kural oldugunu hatirlamak zorunda. Su anda, yalnizca ABD’de Reklam Ajanslari binlerce vardir. Bu rakiplerinizin güçlü ve zayif yönlerini anlamak ve ana için bir is. Bu sekilde, sadece hizmetlerini gelistirmek olmaz, ayni zamanda bir sirket olarak olgun olacakti. Scott Cooper, Fritz Grutzner ve Birk Cooper adli kendi kitabinda bununla ilgili bir ipucu verdi “is Pazarlama için ipuçlari ve Tuzaklar.” Onlar rakibinizin gücü bir zayiflik Hedef “, dedi. Bir rakibin gücünü onlar rakipleri zayif bulmak için, Çalisma güçlü degisen aciz olacak bir seydir. ”

Simdi, ajans pazara yapabileceginiz ilk (ve muhtemelen en kolay) sey bir olusturmaktir Bu web sitesi ajansi “en mükemmel” temsil olmali “optimize edilmis web sitesi.” – Bu en mükemmel is ve görüntülemeniz gerekir bir sirket olarak genel görüs. Web sitenizin mümkün oldugunca sik, modern ve sofistike gibi olun. Sizin ajansi zaten tüm mevcut “kaynaklar” beri Unutmayin, bu sizin için zor olmaz.

Kenara tasarim, web sitenize dikkate almak gerekir baska bir önemli sey içerigini olusturmaktadir. “Içerik yazili” sirket gibi bir Reklam Ajansi temel bir parçasi veya hizmet oldugu için, çok üstün yapmak için uygun araçlara sahip. Ne yazmak için? Sen “Çevrimiçi Ajansi Survival Önemli Varlik.” Bu makaleyi okuyarak, düzgün web sitenizin içerigi yazmak ne bilmek mümkün olacak, ayrica internet web sitesini tanitmak için ipuçlari baslikli yazisini okuyabilirsiniz.

Tesvik konusan internet dikkat edilmesi gereken en etkili yolu web sitenizin optimize geregidir. Makaleler yayimlamak ya da haberler yer almak, yazmak ve online basin bültenleri yayinlamak, blog ve ziyaretçilerinizin etkilesim ve Sosyal Ag Siteleri ve Sosyal Bookmarking Siteleri katilmak: Iste web sitenize optimize etmek yapabileceginiz çok temel seyler var. Bununla birlikte, bu ilgili daha ayrintili bir açiklama için, size yukarida sözünü ettigim makaleyi basvurabilirsiniz.

Kenara bir web sitesi yapmaktan, ayni zamanda reklam veya basili reklamlar yatirim yapabilirsiniz. Daha yaratici ticari ya da baski reklam, daha fazla hayran potansiyel müsteri olacaktir. Biz söyledigim gibi, tüm sonra, sirket bu gerçeklestirmek için tüm “kaynaklar” vardir.

Bir Reklam Ajansi olarak, sirketinizin sonuç odakli, ürün bazli, ya da çok uygundur. Bir site, bir baski reklam ya da ticari bir olsun sizin ajansi her projede tüm çabalari uygulamak için, önemlidir.

Referans:
Grutzner Fritz, ve dig. Al (2008). Ipuçlari ve is Pazarlama için Tuzaklar.