Tablo çadir stratejileri açikladi

Günümüzde, masa çadir bunu kullanmak olanlara belirli bir pazarlama avantaji saglar. Onlar müsteri kagit malzeme bu katlanmis parçalar halinde belirtilen ürün veya hizmetin bir ince ama kalici reklam vermek. Bu nedenle etkili bir sekilde en üst düzeye çikarmak için tablo çadir baski ile ilgili bazi temel kavramlari anlamak için çok önemlidir.

Tam renkli bir zorunluluktur. Ürünler her zaman daha çekici ve tam renkli zaman istah açici bakacagiz. Müsteriler ürünün gerçek renkleri yerine onlari bir monoton halini görmek istiyorum. Mümkün oldugu gibi, siyah ve bu gibi beyaz sadece onlara ucuz yapacak baski asla.

Uygun büyüklük orani kullanin. Bu tablo çadir tablonuza dogru orantili olarak olmasi gerektigi anlamina gelir; büyük mutlaka daha iyi degildir. Büyük bir tablo çadir küçük bir masaya konur, müsterilerin rahatsiz alacak ve ayni sekilde, büyük bir masa üzerinde küçük bir masa çadir hiç fark olmayacaktir. Farkli boyutlarda is mevcut tablolari farkli kullanilabilir yapilmalidir.

Yaratici olun. Tablo çadir olagan katlanmis versiyonlari ile sinirli degildir, bu büyük pazarlama malzemenin diger varyasyonlari da vardir. Flip-versiyonu vardir – böylece onlari daha siparis için cazip, onlarin yemek siparisi beklerken müsterileri ile çevirebilirsiniz bir yayli defter gibidir. Bir merkez varsa, tablo çadir estetik amaçli vazo sarili olabilir ve yer kazanmak için. Nerede ve nasil tablolari içine asimile etmeye ilham için korkmayin.

Dayanikli bir malzeme seçin. Tablo çadir çogunlukla gida endüstrisinde kullanildigi gibi, malzeme tür uygun kararlar dikkatli olmalidir. Ince kagit malzeme söz konusu her zaman. Bu ucuz olabilir, ama oldukça hizli ve bu nedenle yipranacaktir, onlar ise sadece saat, ya da birkaç günde bir degistirilmesi gerekir. Onlar da giymek egilimli olmasina ragmen daha kalin kagit malzeme olan, daha iyi bir karardir. Plastik her zaman büyük bir seçim ancak sirket bütçe bir start-up sirket var, özellikle bu salincak mümkün olmayabilir oldugunu. En iyi maliyet-etkin seçim dökülme ve gida masada ne diger ortak kazalari dayanikli lamine kalin kagit malzeme olacaktir.

Bu tablo çadir baski bazi ipuçlari. Akilda bu tutun ve hiçbir zaman büyük bir masa çadir baski olusturmak olacaktir.