bir ekonomik durgunluk sirasinda isinizi gelistirmek için webWindows kilavuzu

Son rakamlar durgunluga ragmen, online is Birlesik Krallik’ta yükseliste oldugunu gösteriyor. WebWindows göre, kredi krizi ragmen online satis artisi birçok faktöre baglanabilir. Ilk online olan cazip teklifi vardir. WebWindows göre, kisi sadece Internet oturum ve iyi pazarlik için karsilastirmali alisveris ve avi yapabilirsiniz. Bu sekilde evlerinin konforu zaman ve gaz ve alisveris tasarruf. WebWindows insanlar bu tür seçim, fiyat seffafligi ve arastirma fiyatlari yetenegi gibi yararlanmak için online alisveris için tercih hissediyor. WebWindows göre, bu avantajlari insanlar harcama ne izlemek zorunda bir ortamda çok daha önemli hale gelir.

WebWindows standi da daha fazla tüketici cazip teklifler ve pazarlik için avlamak için internete dönüm oldugunu onaylamistir IMRG, tarafindan desteklenmektedir. Son rakamlar indirim için online arama üzerinde yüzde 100 geçti oldugunu göstermektedir. WebWindows göre, rakamlar tüketicilerin durgunluk dönemlerinde hassas daha fiyat hale nasil açik bir göstergesidir.

Son trendler göre, webWindows online satis, su anda internet üzerinden yapilan perakende satislarin yüzde 18 den, rakamlar yüzde 50 kadar gitmek muhtemel oldugunu tahmin Capgemini tarafindan bir rapor ile teyit edilir bir gerçektir artabilir hissediyor .

Daha fazla insan kendi online alisveris yapmak için internete dönüyor göz önüne alindiginda, webWindows online sirketlerin kendi online varligini artirmak için gerekli önlemleri almak gerektigini göstermektedir. Online varligini gelistirmek için en etkili yolu çevrimdisi medyada reklam geregidir. WebWindows göre, satin alma kararlari söz konusu oldugunda, insanlar hala gazete ve dergilerde inançlarini asilamak. Bunun nedeni, webWindows göre, bir online medya ile ilgili gizli bir düzeyde oldugunu ve zor sunan nasil orijinal olup yargiç. Gazete, dergi, ve bu webWindows sayfasi olarak özel sayfalarinda reklamlar, tüketici güven asilamak. Reklam için ödenen gibi, onlarin gerçek artis manifoldu sansi olmak.

WebWindows ekonomik durgunluk hayatta kalmak için en iyi yolu gazete ve dergilerde reklam yoluyla güçlü bir online varligini insa geregidir önerir. Bu reklamlar bir satin alma yapmak için bir Internet baglantisi ve kaynaklara sahip zengin tüketiciler tarafindan okunur. Örnegin, Ingiltere’de önde gelen gazetelerin hafta sonu renk takviyeleri görünen webWindows sayfa 5 milyon kisilik bir haftalik okuyucusu olan, birçogu çevrimiçi alisveris yapmak için ariyoruz. WebWindows sayfada siniflandirilmis gazete ilanlari size dogru hedef kitleye hedef ve hatta durgunluk dönemlerinde online teklifleri için alici bulmaniza yardimci olabilir.