bir haber bülteni olmasinin önemini

Birçok faydalari ve isinizi kendi bülten yayimlama biçmek olabilir.

1. Dokunmatik olarak tutulmasi – Sizin müsterilerin isinizin can damari vardir. Bir haber bülteni ile daha mevcut müsterileri ile iletisim halinde kalmak için daha iyi bir yolu? Bir haber bülteni Eger iliski kisisel dokunuslar eklemek ve kilometre taslari kutlamak, kendi hem de müsterinizin saglar. Müsterileriniz ile iliski sürdürmek ek olarak, bir haber bülteni de, yeni ürünleri tanitmak, mevcut müsteri tabanina özel satis ya da indirim teklif ve tavsiyeleri tesvik etmek izin verebilirsiniz.

2. Yeni Müsteriler Kanca – onlar acil bir ihtiyaç ya da güçlü bir sevk size geldi sürece, çogu potansiyel müsterilerin hemen satin olmayacaktir. Genellikle çevresinde alisveris ve muhtemelen onlari tekrar görmek asla anlamina gelir karsilastirir. Eger ilgilenen müsteriler hakkinda daha fazla bilgi edinmek için firsat, is, ve ücretsiz ürünler sunmaktadir ve onlar da mevcut müsterileri ile etkilesim hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz ücretsiz bir haber bülteni var ancak eger. Bir haber bülteni bir ömür boyu müsteri bir kerelik ziyaretçi açmak için çok basit bir strateji olabilir.

3. Sizin Uzmanlik olusturulmasi – Kimse size bir uzman yapar mi ki daha isiniz hakkinda daha fazla biliyor. Olasi kendi is yapimi daha da alaninda uzmanlik büyük bir ile birakti. Mevcut müsterileri ile iliskilerini derinlestirmek ve onlarin sorunlarina cevap oldugunu potansiyel müsterileri ikna etmek için haber bülteni araciligiyla bilgi senin Nuggets paylasin.

Simdi size kendi bülten yayinlamak için gereken ikna oldugunu, ben tomurcuklanan editörler ve yayincilar her zaman sormak birkaç soru üzerinden gitmek istiyorum.

Bir elektronik bülten tam olarak nedir?

Sadece kendi kagit meslektaslari gibi, elektronik bültenler genellikle ortak bir tema veya konu ile ilgili yazili mesajlari sunmak. Temel fark bir elektronik bülten kagit ve mürekkep asan ve büyük olasilikla sadece hiç bir bilgisayar ekraninda var olmasidir.

Digerleri sadece web üzerinde teslim edilir Bazi elektronik bülten sadece e-posta yoluyla teslim edilir. En çok da bu ikisinin bir kombinasyonu olarak teslim edilir. Benim Ezines ve haber bültenleri çogu web sayfasi (daha dogrusu blog sayfasi) ve RSS beslemesi üzerinden hemen e-posta ile teslim de kullanilabilir durumda.

Bu yöntem ve hedef kitleye en uygun olan seçebilirsiniz.

Nasil bir elektronik bülten yayinlamak mi?

Bu bir baski yayin baslatmak için daha kendi elektronik bülten yayinlanmasi baslamak çok daha kolaydir. Sadece, bir konuda karar sizin yayin isim ve yazmaya baslamak gerekir. Bu konuyla ilgilenen insanlar için örnegin tartisma panolari için bir internet etrafinda çesitli ezine ve bülten dizinler arasinda izleyici (isterseniz kendi müsteri tabani disinda) hem de kaynagina dogrudan giderek, bulmak kolaydir.

Bir blog kurma anlamina gelebilir ki, olusturulan kez sorunlari için bir arsiv olusturmak, ve okuyucularin izleme Büyük olasilikla mevcut web sitesinde kendi web sitesi veya sayfa kurma anlamina gelir bir dagitim yöntemi, belirlemek gerekir , hangi olasilikla bir posta veya otomatikcevaplayici hizmet kurma anlamina gelir. Ancak bunlardan herhangi birini yapmak için ücretsiz araçlarini kullanabilirsiniz.