daha iyi tasarruf için ortaklik

“Ne kadar küçük is, büyük en küçük maliyet görünmeye baslayabilirsiniz edilir. Gerçekten sinir bozucu ne olabilir sadece size sirket büyüyen tutmak istiyorsaniz para harcamak zorunda biliyorum oldugunu.

Ben pazarlama bahsediyorum, ve ben orada her küçük isletme önce kendi cüzdan aci hissetti eminim. Harcamaya daha çok para yok ama sadece harcamak zorunda, ama bu maliyetleri geri kesmek için yollar bulmak anlamina gelmez.

Birçok sehirde küçük isletmeler ile doldurulur, ve bu küçük isletmelerin çogu sizin sirket ayni mücadele geçiyor olacak. Bunlar karsilikli yararli isbirligi bulmak için bulmak için çalismalisiniz insanlardir.

Eger pazarlama yükü paylasilir tam ortaklik için gidebilirsiniz ise, ben burada bahsettigimi degildir. Bunun yerine, baski kendisinin sadece maliyet odakli kulüpler ve nasil ayni anda baski iki sirketin her ikisi için tasarruf yardimci olabilir.

Toptan baski ile çete çalisan denilen baski yöntemi var. Eger detaya bakmak gerekir önce bunu duymamis olabilirsiniz. Burada kisa bir açiklama vermek için, tek bir baski kalibi reklam düzenleri ve reklamlar çok tip sahip firsatlar çalisan çete.

Çok plaka olusturma ile firsatlar baski ile en büyük maliyet. Bu size en çok para harcadigimiz budur. Bu nedenle baski reklam iki farkli ayri olacak kadar maliyetlerinizi daha ayni plaka üzerinde ayni anda her ikisi de baski ise daha çok.

Sana bununla nereye gidiyorum görmeye baslayabilirsiniz eminim. , Yerel ortak bulmak ve onlarin pazarlama halledilir aliyoruz zaman bulmak. Her iki reklam benzer bir biçimde varsa bu daha iyi çalisir.

Her iki sirket ayni zamanda bir brosür tasarim ve tek, büyük toplu toptan baski dikkatli olmalidir. Brosür ve ayri yapmisti eger ettik gibi kalite ayni miktarda elde ederken hem de tasarruf edecegiz.

Gerçekten bu kadar basit. Size hos geldiniz, ve sirketlerin birlikte iyi gider iseniz bunu yaparak pazarlama artirabilir daha, ama sadece baski maliyetleri birlestirerek olsaniz bile, paylasilan pazarlama çabalari ile daha güçlü bir ortaklik istiyorsaniz ‘hala çok güzel bir fayda elde edecegiz.

Bu yapmaktan fazla sirket durdurma tek sey baski is bilgi eksikligi oldugunu düsünüyorum. Daha sen daha iyi disari en elde de olacak herhangi bir sanayi biliyorum. Bu baska bir sey ile oldugu gibi baski ile oldugu gibi geçerlidir.

Esiniz bulun ve bugün baski tasarruf yapmaya baslayabilirsiniz.