disi etkisi

Son arastirmalar, onlar alisveris ve alimlarin% 80 kadar etkileyebilir zaman kadinlarin daha fazla talep oldugunu göstermistir. Bu nedenle bu perakendeciler daha büyük bir ölçüde bu anlayis istismar yok sasirtici. Kadinlar yüksek duyu reseptörleri ve gibi son derece sinir bozucu kötü kokular, daginik görüntüler, toz, mantiksiz düzenleri bulmak.

Erkekler daha kabul eden (Ben degilim – Ed). Bu yüzden pek çok perakendeci son derece kadinsi ve asiri telasli ortami yaratarak bu genellikle durum böyle degil ancak kadin tüketicilere hitap edecek hissediyorum. Bu tür eylemler genellikle istiyorum ve harcama ne bulmasini kadinlar olumsuz etkisi. DIY tutuyor kendi magazalarinda kadinin tesvik etmek için çok istekli iseniz kendi magazalarinda tasarlarken böyle faktörleri dikkate almalidir. Ayrica cinsiyet yas içinde de önemli bir rol oynar.

Anneleri bu konuda daha az kritik iken örnegin genç kadin tüketicilerin magaza tasarimi ve düzeni güçlü bir vurgu koymak. Eger büyük magazalarda bayan moda alanlarin Grace Brothers atmosfer ile Yeni Bir Bakis veya Top Shop modern, heyecan verici zemin karsilastirdigimizda, bu açikça görülebilir. Kadinlar da tasarim tüm bu önemli pazardan tekrar ziyaret tesvik yardimci olacak kadar iyi aralikli armatürleri, güzel tasarlanmis degisen alanlarda (New Look en gibi) ve zeki anlamina jostled nefret ediyorum.

tütün pop yasaklayan

Bir Hükümet danismani deposunda sigara ekranlarin kaldirilmasi tavsiye Lords komite Of Ev önünde görünmesini son oldu. Profesör Gerard Hastings, Sosyal Pazarlama için Stirling Üniversitesi Enstitüsü Müdürü “meselesinin özü, diger reklam kisitlamalari sonucu olarak son yillarda daha ayrintili hale gelmistir Satis Noktasi, de ürünün ekran oldugunu söylüyor . ”

Büyük tütün firmalari açik TV, dergi ve hatta yaris araçlarda reklam yasadisi edilmistir ve bu nedenle magaza markalarini tesvik konsantre oldu. Magazanin en yüksek darbe alanlarindan biri kaybetmek kesinlikle satis etkileyecektir.

Kanser Arastirma Ingiltere’nin Teenage Tütün Çalisma ne kadar etkili magaza içi görüntüler vardir siraladi. Ankete katilan çocuklarin 50% alisveris görüntüler çagirabilirsiniz. Yerel dükkanlarda Portal çocuk hakkinda bilmek tütün hakkinda bilgi en büyük tek kaynagidir.

Profesör Hastings uyariyor: “dükkanlarda Bu görüntüler reklamlar gibi davraniyorsun.”

Saglik Bakani Alan Johnson tarafindan yapilan ilk duyuru özellikle genç gençler arasinda, sigara vazgeçirmek için kendi itme bir parçasi olarak geçen yil Mayis ayinda Saglik Bakanligi tarafindan baslatilan bir danisma izler.