is önemini tesekkür kartlari

Bir çok genç yaslardan itibaren, biz iyi bir senet kabul size tesekkür etmek ögretilir. Biz yetiskinlikte de büyüdükçe, biz sükranlarimizi ifade etmek tesekkür kartlari gönderme gibi nezaket basit eylemler, unutmak egilimindedir. Kendimizi is dünyasinda dalmis bulunan bir kez bu özellikle dogrudur. Bize temas çalisanlar, müsteriler, tedarikçiler veya herkese mütesekkir söz söylemek unutmak için günlük çalisma tamamlamak için acele, bu çok kolaydir.

Is sizin notlari tesekkür gönderme iyi is iliskileri sürdürmek önemlidir. Bu açik olmayabilir ama sizlerin begenisine gösteren is basarisi üzerinde derin bir etkisi olabilir. Günümüzün Aslinda tempolu dünyasinda, nazik insanlar fark çok yapmak. Müsterilerine veya çalisanlarina düsünce bir basit hareket, sükran can bir mesaj göndererek onlari degerli hissettiriyor. Örnegin, o basarili bir bütçe içinde büyük bir proje kapali bir kez bir proje yöneticisi için kart tesekkür gönderebilir. Ayni sekilde, tesekkür ederim kartlari ile günün en üst performans gösteren satis elemanlari kabul. Bu onlarin moral ve daha iyi bir günlük performans taahhüt edecektir. Ya da bir aylik takdir olay organize ve tesekkür kartlari birlikte olan, ayni zamanda kupon ya da diger tesvikler disari verebilir.

Isiniz dogal tedarikçileri veya saticilari ile etkilesime girer. Çogu zaman, saticilar zamaninda bir kostu siparis verilen olaganüstü bir çaba yapmak olanlar bile, göz ardi edilir. Bir is kart tesekkür ile çaba onaylayin. Bu onlari sirket ile ilgili devam etmek için tesvik edecektir.

Son olarak, müsterilerinizin size tesekkür karti alicilarin listenizin basinda olmalidir. Onlari is tesekkür kartlari gönderme devam eden patronaj saglayacaktir. Eger kart yazma ile yardima ihtiyaciniz varsa, asagidaki ipuçlarini uygulayin:

1. Kisa ve basit tutun. Çiçekli cümleler gerekli degildir. Mesajiniz açik ve basit olmalidir.
2. Herhangi bir yazi kurallari formalite tarafindan ipotekli olmayin. Eger konusmak ne gibi yazin. Bunun nasil? Eger asagi yazmadan önce söylemek istediklerini yüksek sesle söyleyin.
3. Bir sirket için yaziyoruz bile, belirli bir kisiye mesaj Adres. Bir sirket temsilcisi ile karsilamak mümkün olmasaydi, en uygun kisiye hitap deneyin. Bu kart, daha içten ve kisisel bir fikir verir.
4. Kart baski tesekkür sunmak güvenilir bir baski sirketi siparis özel kartlari. Yüksek kaliteli sonuçlar saglayabilir bir yaziciyi bulmak emin olun.

Bir tesekkür notu yaziyorsaniz, kagit içine koyarak metni son derece güçlü bir araç olabilir unutmayin. Ve kisisel olarak tesekkür karti imzalayarak, size müsteri ve çalisanlari ile iyi bir iliski kendinizi açiyoruz. Gerçekten de, takdir sicak bir not bir yol kat edecektir. Bu islem bir tür jest ile vurgulanir ise insanlar çok daha sizinle is yapmak için istekli oldugunu bulmak istiyorum.