isletmelerin basarili yardimci etiketi takim – haber bülteni ve antetli baski

Eger müsteri ve potansiyel olanlar haber gönderdi mi? Bir isletme sahibi olarak, bir sizin pazarlama çabalari üzerinde oluyor ne olursa olsun bugüne kadar ilgilenenler insanlar tutmak sarttir. Bu proje ile birlikte bosuna gereken bir iyi hizmet antetli baski yapiyor. Yani bu yaratici sulari akan tutmak ve halkinin çikarlarini üzerinde tutun güçlendirmeye yardimci olacak bir olusturur.

Burada bir üst çentik haber bülteni olustururken temel kurallardir.

1. Eger haber bülteni bir parçasi olmak istediginiz içerigi hakkinda düsünürken, ayni zamanda antetli yazdirma hakkinda düsünmek gerekir. Sadece sizi düsünerek asagidaki gibi bu bölümü dahil olmak kaçirmak istemediginiz unsurlari tutmak zorunda:

• Is logo

• tagline

• Is adi

• Ilgili iletisim bilgilerini

• Web adresi

2. Bu sizin hedef kitleye söylenecek çok sey var anlasilabilir bir durumdur. Ama ayni zamanda onlar uzun bir mektup okuma yedek için çok zaman yok oldugunu unutmamak gerekir. Böylece dürtü mücadele. Bir açik, özlü ve kisa bir sekilde birçok bilgi içeren bir mektup olusturabilirsiniz profesyonel bir ise.

Insanlarin onlarla paylasmak istediginiz önemli mesajlar üzerine atlamak istemiyorum. Eger harfleri daha okunabilir hale getirmek için sizin açinizdan ayarlamak için gidis degildir Ama bu eninde sonunda olacak.

3. Size mektup okuyacagim kim bilmeniz gerekir. Insanlarin farkli türleri de haber bültenleri farkli ve biçimleri gerektirir. Eger gençler veya genç insanlara eski bir kitle için olusturdugunuz olanlar gönderemezsiniz.

Yani bastan, hedef pazar gerçekten kim oldugunu belirlemeniz gerekir. Sen buna göre ele almalidir. Listenizde insanlarin tüm tercihleri ??karsilamak için mektup çesitli türleri olusturmak için varsa, o zaman bunu.

4. Mektubunuzu canli ve eglenceli mümkün oldugu kadar ses gerekir. Kolayca bikmak için seyirci istiyorum ve tamamen malzeme düsürmeyin. Eger malzeme tutkal dikkatlerini istiyorum. Onlara her seyi bitirmek istiyorum. Yani onlara yardimci olmalidir. Malzeme dogru geliyor ve bu konuda bir seyler onlari okumaya devam bagladim var eger sadece bunu yapmak mümkün olacak.

5. Periyodik bülten yayinlamak emin olun. Sen en basindan beri bu konuda karar vermelisiniz. Haber bültenleri ile önceki girisimlerinden sonuçlari inceleyin. Daha fazla satis ve daha düsük yanit oranlari var egilimleri getirmek ne gibi notlar alin. Disinda, size mektup hedef pazar dösenmis olmak istiyorum ne siklikta hakkinda karar verebilirsiniz. Ayrica kolayca ortamin etkinligini etkileyen faktörler kesin olarak bulabilmeleri.

Haber bültenleri olustururken, antetli baski basarisini bir çok katkida bulunacaktir. Yani erken proje üzerinde eklemek istediginiz tüm ögeleri olarak planlamaniz gerekir. Sen büyük olasilikla bu girisim hedeflerinize ulasmak emin olmak için yukarida belirtilen ipuçlari düsünebilirsiniz.