lcd ekran muhafazalari – alisveris merkezi için arka bahçesinde için

LCD ekran muhafazalari nedeniyle dijital tabela için arka bahçe ya da alisveris merkezlerinde ya kullanilan genis formatli ekranlarin miktari, giderek daha popüler hale gelmektedir.

Bu görüntüler artik son teknoloji ile bir 50 “LED ekranda bu birkaç aylik bile TV modelleri bir düz panel TV koyarak, $ altinda 900, $ 2000 için kullanilabilir, nedeniyle fiyatlarindaki büyük düsüs çok popüler olmustur hemen hemen herkesin ulasmak.

Bu bu düz panel ekranlar gibi kafeler, akvaryumlar, ulasim merkezleri, alisveris merkezleri ve havaalanlarinda gibi un-her zamanki yerlerde, kadar hashas görmek neden baska bir nedenidir. Ama hepimiz zaman bir tren istasyonu veya müze gibi denetimli bir yerde bu ekranlar, içinde ince, ancak hava ve vandalizm gelismis koruma ihtiyaci gibi düz panel ekranlar açik havada koymak zaman sorunlar ortaya biliyorum.

Is kullanimi.
Burada panelleri ya ag veya kablosuz ve böylece medya taze içerik kendi magazalari içine tüketicilere özendirmek için görülebilir, bu nedenle düzenli, yüklenebilir internete baglanmak medya oynaticilar baglanir. Bu medya oynaticilari bazilari da “bölge” hedefli reklamcilik için kullanilan ana bölge ile, hava durumu bilgileri gibi bazi uygulamalar, ulusal haberler, güncellestirmeler çalistirmak için TV bölümlerini ayarlayabilirsiniz.

Bahçede.
Burada sadece chill out ve ticaret günlük ögütmek de-stres olabilir. Burada bahçede daha fazla vakit geçirmek için bir firsattir. Sicak küvet ve açik mutfak için daha düsük maliyet seçenekleri ile, insanlarin arka bahçesinde kullanimi ile bos zamanlarinda artis görüyoruz. Peki neden bir açik TV eklemeyin?

temel sorunlar.
En önemli firsatlarindan Iki hava ve vandalizm olan, bize ilk vandalizm atalim, bu çocuklar topu için genis çalisan ve baska bir çocugun atmis zaman eksik olan bir olay olabilir ve açik TV vurur.

Hava – Simdi bize ana sorun bakalim. Sivi Her tür bir görüntü için iyi, bu nedenle bu bir LCD muhafaza, duvara dogrudan bu düz ekran muhafazalari civata ile ele alinmasi ve kolayca yapilir vardir ve tamamen TV yuvarlak sarmak, bunun için güvenli bir alan saglayan Bir isitici eklediginizde Sonra içeri çalismak, bu sicak küvet disinda kis aylari için idealdir ve hala bahçe konforunda TV izleyebilirsiniz – is arkadaslari herhangi yapabilirsiniz? Sanmam!