metin reklamlar – nominal maliyeti için hedeflenmis potansiyel

Web sitesi ve ilgili web sitelerinde metin reklamlari minimum maliyetle hedeflenmis trafik almak için harika bir yol sunar pazar için birçok yol vardir.

Burada reklam diger formlari üzerinde metin reklamlari avantajlari bakacagiz.

metin reklamlar

Bir metin reklam ucuz olma avantajina sahiptir – Genelde arasinda 10 $ için bir alabilirsiniz – 40 ayda ve 50, 100.000 aylik ziyaretçi ya da daha fazla olan sitelerde olsun.

Nedir o?

Bir metin reklam normalde sitenize geri baglantilar ve afisleri daha oranlari ile daha yüksek tiklama almak için metin reklamlar için yaygin oldugu ürün veya hizmet hakkinda kisa bir çizgidir.

sicak olur

Eger az harcama için dogru dogru site ve hedef almak Eger büyük bir trafik akisi almak ve baglanti sayisini artirmak için bir bonus olarak geri sitenize kaliteli bir baglanti, elde edebilirsiniz.

metin reklamlari satin alma

Sen brokerleri araciligiyla metin reklamlari satin alabilirsiniz ya da dogrudan siteleri reklam bulabilirsiniz – dogrudan giderseniz bu maliyet kaydedebilirsiniz dogrudan giderek o kadar (bu broker ve site arasinda normal bölünmüs olan) maliyet% 50’ye kadar tasarruf edebilirsiniz.

Ödenen fiyat kaliteli trafik açisindan, metin reklamlar para için mükemmel deger sunuyor.

Alternatifleri nelerdir?

Peki yazi yazmak ya da sizin için yazilmis ve bu yöntem çok etkili ama alici ve bir metin reklam yapiyor daha pahali zaman olabilir olabilir.

Elbette PPC ve Ad Words deneyebilirsiniz ancak artan maliyetler ve dönüsüm oranlari düsük olan, metin baglantisi reklamlari genellikle daha iyi kaliteli trafik ve tiklama basina daha düsük orani sunuyor.

Afis metin reklamlari daha pahali ve düsük oranlari tiklama egilimindedir.

az harcama için hedef trafik

Metin reklamlar nedenle reklamverenler minimum harcama için hedeflenmis trafik almak için basit bir yol sunar. Metin reklamlar için daha fazla site reklam ile dogrudan maliyetleri geliyor.

Bugün, Google ve diger arama motorlarinda arama öbekleri alma net sitelerin hacmi ile, her zamankinden daha zor.

En web siteleri için rekabetçi ifadeler üst almanin maliyeti mümkün degildir ya da engelleyici maliyetidir.

Alternatif trafik ve bir metin reklam stratejisi sinirli bir bütçe sirketler için idealdir sahip sitelerden hit almak için basitçe.

Online pazarlama kampanyasi çerçevesinde Metin reklamlari son derece etkili olabilir ve çevresinde alisveris eger bazi büyük firsatlar elde ve sitenize gönderilen açar hedef alabilirsiniz.