Modern fotograf kimlik karti sisteminden pvc kartlari yapmak

Plastik kart olan lamine kartlari hata yapmayin. Aralarindaki fark, önceki iki taraftan görünür hale saydam, plastik levha, iki ince katman arasinda baskili kagit yapraginin oldugu gerçeginde yatmaktadir. Oysa, pvc kart olan ikinci, baski için uygun olan kaliteli plastik levha yapilir.

Birçok plastik kagida baski gerçekten süpheli oldugunu düsünürdüm. Ancak, bu durum böyle degil. Modern baski teknolojisi gelismis ve bu plastik levhalar üzerinde ayri bir olasilik baski yapar. Fotograf kimlik karti sistemi çesitli amaçlar için yapilan plastik kimlik kartlari almak için bu teknolojiyi kullanir. Bu fotograf çekmek ve bilgisayara aktarmak için bir kamera bulunuyor. Oradan, bilgisayar görüntü karti üzerinde iz birakirlar için özel mürekkepler kullanan özel bir yaziciya aktarilir.

Bu fotograf kimlik karti sistemi sik sik kimlik kartlari yapmak zorunda büyük kuruluslar tarafindan kullanilan, kisinin kimligini ve bir organizasyon his / her dernek kurmak satis promosyonu, üyelik kartlari ve benzeri kartlari için kupon.

Bu PVC kartlarinin en avantajli özelliklerinden biri, bu dogada dayanikli olmasidir. Bu olacak su dökülenler simarik almak için, ne de bu günes isi ile zarar için gidiyoruz gidis degildir. Bu asinmaya karsi kaydedilir ve gözyasi ve birkaç yil için saglam kalir.

Bu kartlar kalin ve seffaf plastik levhalar yapilir ve çalisanin önünden görünür kalmasini içindir. Yani, dizeleri veya özel Boyunluklar bu yuvarlak boyun asmak için kullanilir. Özel Boyunluklar marka isimleri ve logolari basili veya bu boyun baglarini içine dokunan almak için sirketlere baska bir firsat sunuyoruz. Bu boyun baglarini, bu nedenle, yazdirilabilir olan bu mikro-kumaslardan yapilir.

Tasarim bir tür hatta bu araciligiyla özel Boyunluklar koyarak amaciyla yapilacak ise bu pvc kartlarindan kismi kesmek bir geregi vardir. Bu, ayni için bir kart zimba satin gerektirir. Bu yumruklar sekil ve büyüklükte farkli piyasada mevcuttur. Birçok kart yapiminda siparis varsa, o zaman da bu tutmak için bir yere ihtiyacim var. Bu çalisanlar arasinda dagitilir beri kimlik kartlari uzun bir süre tutulmasi için gerekli olmasina ragmen, diger bazi kartlari uzun bir süre tutulmasi gerekmektedir. Bu nedenle, uygun büyüklükte bir kart sahibi kart güvenli tutmak için gereklidir. Kart sahibinin kayip veya yanlis getting pvc kart önleyecektir.

Bu kartlari yapmak için biraz pahali olabilir ama para gelmek için uzun süre kullanim nedeniyle harcanan deger bunlar.