nasil online para kazanmak için evden bir is çalisan.

Evden bir is çalisan özellikle günümüzün ekonomik iklim ve issizlik artan düzeyde, çok uygun bir fikir gibi görünebilir. Is her türlü girmeden önce, ancak, size bir online isletmenin özelliklerini ve nasil size online para kazanmak saglayabilirsiniz düsünün zorunludur.

Öncelikle, ne bir online is basarili kilan nedir? Basarili bir is baska bir yerde yerine getirilmesi daha müsterilerinin ihtiyaçlarini daha iyi karsilayan ve para yapar biridir. Bu tamamen yeni bir seyler sunmak zorunda degildir, sadece insanlarin düsündürüyor bir unsur olmasi gerekir. “Bu iyi bir seydir. Ben çalisacagiz”.

harika bir is fikri

Nasil online para kazanacagim saglayan harika bir is fikri ile gelebilir? Ben günlük hayatin gözlem yoluyla geliyor ne ile baslar, ve sizinle temas insanlari dinleyerek ediyorum. Baslamak için harika bir yer olarak, size en çok su anda ihtiyaç veya istediginize, 1000 kisi ankete ise 1. tepkisi ne olacagini düsünüyorsunuz? Ben resmi bir anket yapmadim, ama bir saman ankette cevap çogu sadece istemiyor açikça, ama daha fazla gelir elde gerekir – ikinci veya yan is veya bir tam kariyer degisikligi yoluyla. Onlarin temel arzu finansal güvenlik belli bir düzeyde sahip olmaktir böylece arkadaslariniz, aileniz ya da bir tutku pesinde ile daha fazla bos zaman tadini çikarabilirsiniz. Ve en sezgisel hükümetin cevabi olmadigini biliyoruz!

Bu yüzden harika bir is fikri bu insanlar (yaklasik 79 Milyon önümüzdeki 3-5 yil içinde bir ev is baslayacak – Forbes dergisine göre) yardimci olmaktir onlari ürün ve hizmet satmak için izin veren bir online pazarlama programina kesfetmek ve fis ve online para kazanmak.

Ödevini yapmak

Bir kez para çevrimiçi yapmak için mesru bir yol olarak görünen bir sey bir fikir grev, ya da görmek, önce kendiniz ilgili bir dizi soru sorarak iyice degerlendirilmesi olmadan acele etmeyin. Ancak evden herhangi bir is riskli bir iliski olabilir ve çogu hata yaparak atik için bu kadar sermaye yok – sizin ve dogru program çalisan eger online para kazanmak için kolay olabilir.

Nasil temellerini ögrenmek mi? Baslamak için ne gerçek maliyeti nedir? Kim sorunuz varsa bana destek olacak? Hepsi yutturmaca mi yoksa arkasinda gerçek para kazanmak, orada gerçek insanlar? Ne satiyorum ve satmak kime çalisiyorum için? Bunun için bir pazar var mi? Insanlar mal olacak ne ödemek için istekli misiniz?

egitim

Bir kez size büyük bir akil hocasi ile kravat emin olun, online para kazanmak için en iyi firsati vermek hissediyorum programi seçtiniz. Biz bir ticaret, meslek, kariyer becerileri çalisma ve ögrenmek için üniversiteye gitmek. Bu bizim ayni sekilde bir internet kariyer yaklasim olsaydi, yani iyi ögrenmek ve egitim yatirim yapmaya istekli olmasi benim görüsüm. Online para kazanmak ve finansal gelecegi degistirmek için çikan yetenegi hemen hemen her üniversite derecesi sunabilir çok daha dramatik bir etkiye sahip olacaktir.

400 (aslinda basarili bir ‘gerçek dünya’ pazarlama kampanyasi idam asla sahip yilda $ 50k yapma profesör, gelen (biri 50k/mo $ yapmaktan) Money Online 101 kazanin, ya da Pazarlama, ne derece sizin için daha fazla ödeyecek? Cidden, aslinda finansal basari ve daha fazla para kazanmak için yetenek için hangi yol açabilir?