ne is karti ve simdi ne popüler

Wikipedia tarafindan Tanimi – Kartvizitler bir sirket veya kisi hakkinda is bilgilerini tasiyan karttir. Onlar bir kolaylik ve bir hafiza yardimi olarak resmi tanitimlari sirasinda paylasilir. Bir kartvizit genellikle verici adi, sirket bagli (genellikle bir logo ile) ve bu sokak adresleri, telefon numarasi (ler), faks numarasi, e-posta adreslerini ve web sitesi gibi iletisim bilgileri içerir. Ayrica teleks, banka hesabi ve vergi kodu içerebilir. Geleneksel olarak birçok kartlari beyaz stok basit siyah metin vardi, bugün profesyonel bir kartvizit bazen çarpici görsel tasarim bir veya daha fazla yönlerini içerecektir.

Dictionary.com tarafindan Tanimi – basili veya unvani, adresi ve telefon numarasi gibi bilgiler dahil olmak üzere bir kisinin adini ve is iliskisi, kazinmis küçük bir kart.

piyasada bugün bu bos kartvizit kaç tür?

saglam kagit kartvizit
Kartvizit Bu tür bir kagidin her iki yüzüne de basilabilir. Genellikle çok renkli, yüksek çözünürlüklü grafikler ve logo gibi diger tasarim opption sucu ile tasarim. Kati kartvizit dostu olmasi ve sirket için daha iyi bir görüntü tasvir kanitlamaktadir. Ayrica, uzun süre boyunca dolasim kalir.

Manyetik kartvizit
Kartvizit Bu tür metal yüzeyin en manyetik fonksiyonu ve çubuk ile birlikte bir tasarimdir. Bazilari özel keskin metin ve canli renkler için kaplanmistir ve kolay ayrilmasi için kesilir ve vardir. Bu üstün metin ve grafik ile kartlari özellestirmek ve daha sonra kartlari her iki tarafinda onlari baski da mümkündür. Kartlarin amaci onlari hatirlatma amaciyla görüntülenen tutmaktir. Manyetik Kartvizitler da fotograf miknatis kartlari ve buzdolabi miknatislari kartlari gibi diyoruz. Onlar fotograf çerçeve yetenegi nedeniyle fotograf miknatis kartlari ile çagiriyoruz. Insanlar her zaman buzdolabi notlari sopa manyetik kartvizit kullanmak çünkü buzdolabi miknatisi tarafindan çagiriyoruz.

piyasada bu mevcut popüler tasarim inductries göre bugün nedir?

Bugün pazar, asagidaki gibi sektörlerde göre uygun tasarim türleri:
Tarim, Tarim, Hayvan Bakimi, Eglence, Ulastirma, Güzellik, Business Service, Insaat, Egitim, Finans, Gida, Saglik, Bilgi Teknolojileri, Üretim, Pazarlama, Aile Hizmetleri, Politik, Emlak, Din, Perakende, Spor ve Seyahat. Eger popüler kartvizit çogu gibi VistaPrint gibi saklamak tüm bu tasarim bulabilirsiniz. Kartvizit dogru tema seçerek isinizi temsil çok önemlidir. Bir sonraki makalelerde bu madde üzerinde daha fazla tartisma yapacak.

Özgür kartvizit gerekiyor, her zaman ücretsiz businesscards kupon kurtarmak için www.FreeBusinessCardStore.com ziyaret edebilirsiniz. Sen baslamak 42 ücretsiz kartvizit sablonlari var.