rekabet outsmarting

Sunu kabul edelim ki … rekabet burada kalmaktir. Her zaman sizden ve kendi dünyasina uzak müsterilerine woo kanatlarda bekleyen birisi olacak. Evet, her zaman rekabet geçmek için yeni yollar için uyanik olmak zorunda gidiyoruz, ama onlar is üzerindeki etkisini en aza indirebilirsiniz 3 yolu vardir.

1. siradisi pazarlama stratejileri uygulamak
Kalabaliktan disari ayakta rakiplerinin pazarlama kampanyalari taklit çok isletmeler ile yapmak bazen zordur. Tabii, hepimiz basarili olmak istiyorsaniz, ve biz bir yöntemi kullanarak ve refaha digerleri görünce band wagon atlamak ve ayni basari zevk için bir dürtü var.

Aksine paketi katilmadan daha, kimsenin kullandigini tanitimi için yollar arayin. Internet pazarlama iyi bir örnektir. En Internet pazarlamacilar kullanabilirsiniz … onlarin ürünlerini pazarlamak için internet tahmin. Neden yüksek darbe kartpostal basili almak ve Web Sitesi insanlari yönlendirmek için kullanmak degil mi? Hey, hiç kimse bunu yapiyor!

2. gizlenmis pazarlar kesfetmek
Rakipleriniz bir sey üzerinde eksik! Ne oldugunu kesfetmek kadar etrafinda kazmak ve bu pazar nis bir kösesinde olsun. Bir kez gizli altin madeni, satis kopya revize ve ortaya ettik özel pazar ele Web sitesi kesfettim.

Bir Multi Level Marketing temsilcisi iseniz asagidaki nisler düsünebilirsiniz.

“Çalisanlar:. Kendi patronu olmak ile birlikte özgürlük birçok çalisan için umut, ama deneyim Devam … onlari hayallerle gerçegin bulustugu bildirin asla bir rüya gibi … bekleyen kendi patronu olmak için bir firsat var sadece onlar için.
“Stay-at-home Moms: Ev Moms çogu konaklama çocuklarinin refahi için mali feda Onlar çocuk yetistirme ve çok küçük bir para kazanmak için sans atlamak olur..
“Emekliler: Ne emeklilik bakarak birisi için gelecek tutun yapar Simdi bir kivilcim çok, ve hala içinde darbe hayalleri oldugunu olabilir … ve … onlarin uzun süre hayallerini yatirim için zaman olacak? !

3. uzman olmak
Hepimiz gerçekten bir konu içinde ve disinda bilen birisi görüs ve fikir saygi. Evet, arastirma için zaman ayirin, ürününüzün ins ve çikislari tüm tanimak … sonra pazarlama kampanyasi içinde vurgulamak. Gerçek bilgi aped edilemez. Tüketiciler uzman kim oldugunu bilir.

Tek bir ürün sifir bir sepet içinde yumurta tüm koymak zorunda degilsiniz, ancak bir alanda uzmanlik vurgulayabilirsiniz. Insanlar genellikle uzman tavsiyesi için daha fazla ödeme bekliyorlar unutmayin! Sen, fiyat biraz yükseltmek istiyorum referanslari almak ve desteklemek için baska bir uzman bulabilirsiniz.

Eger basari için kendinizi pozisyon zaman rekabet size birinin üzerine izin vermek zorunda degilsiniz!