sizin is ürünleri için iyi bir reklam kopya emin nitelikleri

Bir reklam kopya rekabetçi piyasalarda alicilarin belirli bir yüzdesini yakalamak için is önemlidir. Isletmeler siddetle kendi ürünleri hakkinda kamuoyunun bilgilendirilmesi vardir. Sen gerisinde olmamalidir. Pazarin üstüne kalin, aksi takdirde hiçbir is sahip sona erebilir.

Eger is kalmak için için, ürün ve hizmetleri istekli alicilar tarafindan bilinmelidir. Bu istekli alici sonunda bu ürün ve hizmetleri satin.

Tüm isletmeler da artan kar yol açar, ürün satis artirmayi hedefliyoruz. Piyasalar siki bir rekabet altindadir. Onlarin zayif bulmak nerede onlari zekâsi sonra, rakibinizin pazarlama stratejileri inceleyin.

Piyasada alicilar iyi bir yüzdesi yakalamak reklamlar ile geldi. Artan satis sayesinde, is, sabit ve cari giderleri arti açilimlar için önemli bir miktar para ile yasayan kapsayacak sekilde yapabiliyor.

Reklam nedir? Littlefield olarak tanimlar … “. Reklam karlarini maksimize etmek gibi alicilar ikna etmeye yönelik bilgi kitle iletisimi” reklam için etkili oldugu, o zaman asagidaki niteliklere sahip hale de çaba:

iyi bir reklam kopya yedi nitelikleri

1. basitlik

Bir reklam kopya basit ve anlasilmasi kolay olmalidir. Kisa, basit, anlasilir kelimeler ve cümleler kullanin. Kullandiginiz kelime ya da cümle kolayca akilli ve olmayan akilli istekli alici hem de hatirlanacak olanlar olmalidir.

2. bilgi verici

Bir reklam kopyasi bilgilendirici olmalidir. Istekli alici ürün ve hizmet ariyor bu bilgileri vermek için kopyalama yapin. Düz ön gerçekleri verin.

3. hevesli

Reklam kopya hevesli olmalidir. Sizin kopya ürün ve hizmetler onlar için ne istekli alici söylemek gerekir. Kisacasi, amaç ve faydalari belirtilmelidir.

4. dürüstlük

Bu dürüst olmalidir. Ürün ve hizmetlerle ilgili yanlis bilgi iletmek için kopyalama yapmayin. Bunu yaparsaniz, o zaman ürün ve hizmetleri güvenilirligini en yok ediyoruz.

Ürün hakkinda herhangi bir gerçekleri gizlemek degil, ürün ve hizmetleri kendi zayifliklari ve kullanisliligi konusunda istekli alici anlatmak için sadece bilgi ortaya. Eger dürüst degildir ve alt ürünleri satan varsa, o zaman en kisa sürede veya daha sonra ürün piyasadan kaybolabilir.

5. dürtü

Bu bir dürtü olusturmaniz gerekir. Ürün ve hizmetleri olan bilinmeyen ve görünmeyen özellikleri ortaya çikarmak için kopyalama yapin. Devlet açikça ürün ve hizmetlerini kullandiginizda alicilar elde özelliklere.

6. çekici

Bir reklam kopya çekici olmalidir. Bu insanlarin dikkatini çekmek için yapmak. Onlar boyunca mesgul beri bazi insanlar nadiren zaman bulabilirsiniz. Bir bakista onlarin dikkatini çekmek için kopyalama yaparak bu insanlarin hedef olmalidir. Sen çekici resimler benimseyerek bunu.

7. müstehcen ve ikna edici

Müstehcen ve ikna edici reklam kopyasini olusturun. Kopyanizi kelime ve resimlerin alicinin ego güç komuta atalim.