wentworth evleri

Wentworth köy en az 1066 yilina dayanmaktadir ve tarihçesi Wentworths, Watsons ve aristokrat aileler vardir Fitzwilliams, baglanir. Aile 1979 yilina kadar nesiller için köy karar verdi. 1979 yilinda sona eren Fitzwilliam aile satirdan sonra, köyün kendi kendini yöneten hayati vardi. Su anda bir güven köyünde arazi yönetiyor.

Wentworth yüzlerce yildir dogal haliyle tutulmustur. Bu essiz özellikleri ile fauna ve çiçekler için dogal bir bölge saglar. Dogal çekiciligi yani sira, Wentworth ayni zamanda dünya çapinda taninan golf sahalari ve Wentworth Park gibi özellikler güzel vardir.

Sovmen, Diana Dors – – oyuncu, Sarah Ferguson, Elton John – Wentworth bazi sakinleri de Wentworth Eskiden King Edward VIII, Russ Abbott yasanacak bir dikkate deger bir yer yapar son derece ünlü insanlar müzisyen, Geç Dr KTB Menon Wentworth yasadi . Bugün, Peter Aven – Rus bankaci (eski Vijay Mallya ikamet), Boris Berezovsky – oligark, Thomas Bjørn – golfçü, Brunei Sultani, Ernie Els – golfçü, Bruce Forsyth – sovmen, Gary Numan – müzisyen, Cliff Richard – sarkici, Andriy Shevchenko – Chelsea, Bryan Forbes için Forvet – Oyuncu ve yönetmen heyecan verici bir mahalle deneyim verebilir Wentworth halk vardir.

Dogal ve sosyal özelliklerine ek olarak, Wentworth yani fiyatlarindaki yüksek sinif mahalle çeyrek oluyor. Rupert Wyatt, Barton Wyatt yönetici ortagi, daha açiklar;

“Wentworth Estate çok arzu ev ile es anlamlidir ve bu her zaman soran fiyatlari yansitilmistir. Bizim son satis, ancak, Emlak bir özellik için Temmuz 2008’de kaydedilen metrekare basina hemen altinda £ 1000 daha önceki rekor fiyat kirdi , £ 1.291 metrekare basina yeni bir düzeye ayari. Ilginçtir, mülkiyet dört yatak odasi ama hatta bu zamanlarda yeni bir rekor elde anlamina geliyordu bir çok istenen alanda mükemmel konumunu bir siradan ev} oldu. ”

Bu özel emlak satisi deger yüksek, ayni zamanda komsu yollar Waverley Sürücü ve Wentworth Estate Portnall Sürücü ayrica 2008 yilinda Mouseprice Sokak Siralamasi sirasiyla ikinci ve üçüncü siralama ile ülke çapinda trendleri üzgün siralanir olmustur tek degil Güney Dogu bölgesinde. Bu nedenle, simdi bölgedeki en yüksek üç en yüksek fiyatli yollardir. Kayitlar Runnymede Konseyi havale giren, Aralik 2008 Ekim Tapu rakamlarina da ikamet fiyatlarindaki ilçe genel düsüs Surrey ortalama, Surrey ortalama ile karsilastirildiginda 8.34% bir düsüs daha az oldugunu onaylamak “oldugunu göstermektedir 9.2%. ”

Yeni konut gelistirme ve Golf ve yeni bir yasam tarzi arayanlarin meraklilari kimin için kullanilabilir eski özellikleri, için idealdir çiplak topraklari ile en yeni durumda, Wentworth yeni cazibe noktasidir.

Biz bilgi yukaridaki Wentworth yeni bir ayricalikli yasam tarzi ile ilgili bilgilendirmek için yardimci olacagini umuyorum. Yeni bir yasam tarzi yol için sizlere hizmet bizim için heyecan verici bir deneyim olacak.