bu gün, faydalari yeterli degildir

Her online tavsiye ve baski her zaman avantajlari ile pazarlama anlatiyor. Genellikle ürün satarken, bir zaman faydalari satmak için hatirlamak gerektigini okuyucularin söyle. Ama gerçek su ki ürünün özelliklerini satis da satis getirebilir, söylenecek. Tabii ki, faydalari dogru seti ile birlikte satmak zorunda.

Bu mümkün olan en iyi isik altinda faydalar sunmak için is sahibi olarak sizin için sirayla, ürün veya hizmet olan özellikleri ile ek güvenilirlik getirmek zorunda o zaman anlamina gelir. Eger potansiyel bu gün vardir, bilgili bir tüketici, kanca için çalisiyoruz, bu özellikle yararli olacaktir.

Kendi sabit Kazanilan para bombardimani söz konusu oldugunda ekonomik krizi ile, tüketicilerin daha seçici hale gelmistir. Onlar paralarini için daha fazla deger verecek ürün ve hizmetler ariyoruz. Bu nedenle, sadece yararlari ile bilinçli tüketici saglayan onlari asili birakacakti.

Egitimli ve bilinçli hedef müsteri çekirdek umutlari oldugunda, örnegin kapi askilari faydalari ile damlama bile pürüzsüz ve ikna edici kopya, artik yeterli olmaz. Sizin kapi askisi baski sadece siparis yapmak için firsati kaçirmis ile, hat üzerinde asili en kârli hedef müsteri birakacakti. Onlari sadece pazarlama araçlari eksik olan baglanti eklemek anlaminda olsaydi sokulmus olabilirdi â € “dogru yararlari yüklü özellikleri.

Faydalari kitlelere sadece itiraz degil, ayni zamanda muhtemelen çekirdek hedef grubun merkezi olan hedef, en egitimli pazar segmenti olacaktir ile ürün özellikleri – Sen bu erken gerçeklestirmek gerekir. Onlari yararlarinin yani sira, özellikleri göstermek ve hedef müsteri ürün ve hizmetler için olurdu cosku belirgin bir artis göreceksiniz.

Peki bunu nasil yaparsiniz? Örnegin kapi askilari veya brosür gibi pazarlama araçlari, hala faydalari göstermek gerekir. Ama bu sefer, kesinlikle özellikleri içerir. Bir ögretim manuel veya nasil yapilir yol kitapçik sunuyoruz. Ürünün faydalari ve özellikleri hem de kopyanizi agir yapmak ve nitelikli potansiyel için ücretsiz bir kitapçik veya brosür olarak gönderebilirsiniz.

Size özel sanayi uzmanligi ile hedef müsteri saglayarak, onlarin sorunlari ve endiseleri hakkinda bilgili bir perakendeci satin almak için neden veriyoruz. Ve kesinlikle kendi sabit Kazanilan para deger.