ekstra fonksiyonlar ile promosyon anahtarliklar

Sanayi anahtarliklar en çok ticari fuarlar ve konferanslarda ücretsiz ürün ve promosyon ürünleri bombardimani ile ancak, çekici ve iyi tasarlanmis ise müsteri dikkat çekmek için harika bir yoldur, müsterilerinizin gerçekten özel bir sey sunuluyor gibi hissetmek zorunda olacak promosyon anahtarlik kullanmak istediginiz için, iki kat bu yüzden zaten onlar kendileri için satin aldiginiz varsa.

Bir sonraki reklam olay için promosyon anahtarliklar içine ariyorsaniz, müsteri dikkatini çekmek ve tutabilir geleneksel olmayan yollari hakkinda düsünmek. Düz anahtarlik birçok kisi için iyi, ama bir sey ekstra özel olarak müsterilerinizin zihninde öne olmayacaktir. Ayni sekilde, bir deri anahtarlik plastik bir birinin üzerine öne, ama yine de çok özel bir madde sinifinda muhtemelen aradiginiz olmasidir olabilir.

Biraz ekstra para harcama ve promosyon anahtarlik seklinde müsterilerinize gerçekten yararli bir madde saglayan ile gelen avantajlarindan yararlanmaya düsünün. Promosyon anahtarlik onlara hediye koymak düsünce ekstra takdir olacaktir karanlikta küçük seyler (anahtar deligi gibi) bulmaniza yardimci olmak için bir LED isigi olarak kullanisli ekstra gibi özellikleri ise.

Müsteriler hediye iyi düsünülmüs ve iyi yapilmis ise promosyon hediyeler yararlanmak olasiligi daha yüksektir, bu nedenle promosyon anahtarliklar yerlestirebilirsiniz ne dernekler düsünüyorum. Anahtarliginizin küçük bir ayna gibi yararli bir sey takili ise, müsterilerinizin promosyon ürünleri yerine rakiplerinizi teslim oldugu ögeleri kullanarak kendilerini bulacaksiniz, ve kendilerini aldim birinin üzerine promosyon anahtarlik lehine bile olabilir.

Anahtarliklar artik belirli bir yerde araba ya da ev anahtarlari tutmak için sadece sadece degildir. Anahtarliklar insanlar baskalariyla bu sekilde kendi zevklerine ve tercihlerine paylasmak istiyorum yapmak tasarimlar alici esprili yorumlar ve göz ile, kendimizi ifadeleri haline gelmistir. Basit, plastik anahtarlik tasarimi kullanarak niyetinde iseniz, akilda bu faktör tutmak önemlidir. Çekici bir ifade, ilham kelime, ya da logosu ve arkasinda muhtemelen üzerinde sirket bilgileri ile anahtarlik eglenceli bir slogan ekleyin. Bu anahtarliklar almak müsteriler görmekten keyif saglayacaktir, ve çok genis bir kitleye genelinde sirket bilgileri almak için hangi mükemmel bir yol saglar, baskalarina göstermek isteyeceksiniz.

Sanayi anahtarliklar müsterileriniz almak ve kullanmak için eglenceli olmali, ve bir sonraki konferans, seminer veya fuar etkinlikte disari el kolaylastirmak için yeterince çekici olmalidir. Promosyon anahtarliklar için ayna veya isik gibi ek özellikler ekleyerek kolay müsteri almak ve promosyon anahtarliklar kullanmak için yapar, ve onlar sizin kendi anahtarlarini çekin sonraki düsünüyorsun saglayacaktir. Ekstra fonksiyonlari ekstra kullanilmasi anlamina, ve her seyden önce, bir fuar veya kongre etrafinda promosyon ürünleri yayma hedefi.