En iyi kapi askilari almak için kaçinmalidir hatalar

“Kapi askilari gördükleri için herkes için orada oldugunuzu basit bir nedenle okumak alabilirim. Hedef müsteri çok zor görmezden bulur nerede Onlar stratejik olarak yerlestirilmis ediyoruz. Kapi aski baski sadece pazarlama söz konusu oldugunda yapilan is alir.

Bununla birlikte, sadece kesim yapmak olmayan birçok kapi askilari hala var. Gaflari müsteri elde etmek için kapasitelerini maksimize kendi kapi askisi baski tutmak düzenli isletmeler tarafindan yapilir. Bunu önlemek için, size cephanelik en iyi araçlari haline gelen teminat tutmak büyük kayma-up bilmeniz gerekir.

1 – Yanlis pazar Hedefleme.

Projenizi baslatmak için, yapmaniz gereken çok ilk is hedef pazar odaklanmaktir. Kim teminat almak gerekir? Kim mesajinizi iletmek istersiniz? Hedef müsteri kimler?

Yanlis umutlari hedefleme ayni hatayi önlemek için, kapi askisi baski için bir in-house posta listesi sormak emin olun. Bu tarz hizmet saglayan sirketler de vardir. Ya onlar sizin için bir tane sunalim edebilir veya kendi liste baslatmak için kullanabileceginiz kendi listesinde, kiralayabilirsiniz.

Degil sadece teklif ilginizi çekebilir müsteriler degil, ayni zamanda bu ilgi hareket için sicili sahip olanlar dahil etmek e-posta listesi olusturun. Bu karinizi artirmak için yol almak etkili bir pazarlama kampanyasi monte yardimci olacaktir.

2 – Bir kez dagilimi yapin.

Uzman pazarlamacilar pazarlama kampanyasi sonuçlari olabilir önce, hatta iki kez, sadece bir kez degil alir söyleyebilirim. Eger pazarlama çabalarinin meyve görmeden önce bu konuda 11 kez ve daha fazla alir.

Tutarli ve tekrarlayan pazarlama islerini yapmak kaliteli kapi askilari anahtaridir. Hedef müsteri zihninde is tutmak için, sadece bir kez degil birçok kez görünmeniz gerekiyor. Bu bile hedef müsteri teklifinizi dikkate yapabilirsiniz önce mesaji iletmek ve birkaç kez alir. Eger kesin bir satis yapmak kez önce baska bir numara.

3 – Promosyon pazarlama daha kisisel bir daha iyidir.

Kapiniza aski baski daha kisisel bir dokunus olumlu etkisi ile daha fazla müsteri elde edebilirsiniz. Kisisel ileti teklif için olumlu yanit artis esittir.

4 – bir satis kapatmak için pazarlama malzemeleri kullanin. Bu nedenle, çok uzun ve dolambaçli mesaj.

Eger sadece çünkü kapi askisi sinirli alani çok fazla bilgi koyamazsiniz görmüyorum. Bu nedenle, hatta reklam ile satis kapanis düsünmüyorum. Bunun yerine, onlarin dikkatini çekmek için kisa ve basit bir mesaj saglar. Onlar aramak ya da ayrintili bir açiklama için web sitesini ziyaret edebilirsiniz böylece Sonra iletisim bilgi vermek.

Alt satirda size kapi askilari da çalisabilirsiniz sinirli alanlarda ele almaktir. Güçlü bir mesaj yerine bir sey anlamina gelmez çok uzun bir saglayin. Sadece onlarin dikkatini çekmek ve kucaklamak için birkaç saniye var çok akillica zaman kullanin.