i özel çikartmalar olusturmak ne ihtiyacim var

Eger özel çikartmalar olusturmak istiyor musunuz? Hatta etiket baski baslamadan önce Eh, bizim etiket baski islemi biraz daha hizli yapmak için hazirlamak için gereken birkaç sey vardir. Asagida basvuru için bu araçlarin bes vardir. Eger özel çikartmalar olusturmak için ne ögrenmek, böylece de bu unutmayin.

• Bir tasarim platformu – Önce iyi bir tasarim platformu veya etiket düzeni gerekir. Çogu insan için tabii ki bu gün, bu bir bilgisayar bir tasarim yaratmak demektir. Eger bir müsteri etiket tasarim saglayabilirsiniz orada hangi uygulamalari kullanimi oldukça birkaç kolay oldugu için bu konuda çok gözdagi olmayin. Sadece yaratici ve merakli olmasi gerekir ve ince olmalidir. Microsoft yayinci, Adobe Photoshop veya Indesign ya da OpenOffice gibi ücretsiz bir yazilim gibi yayin ve görüntüleme araçlari özel etiket tasarimlari olusturmak için güzel ve basit bir tasarim platformlari olabilir.
• Sticker kagit stoku – etiket baski için, ayrica etiket kagit stoku gerekir. Bu kagit stoklari zaten tabii ki etiket özüdür onlari yapistiricilar insa etmislerdir. Bu kirtasiye magaza ve ofis malzemeleri magazalarinda bu gibi kagit stoklari bulabilirsiniz. Farkli boyutlarda gelir, ama tabii ki en yaygin olanlardan biri 11 inç etiket kagit stoklari tarafindan 8.5. Sadece yazici için geçerli olanlari kullanin.
• Iyi bir yazici – yazici bahsetmisken, uygun etiket baski iyi bir yazici gerektirir. Evde yazdiriyorsaniz bu yazici bazen yari-parlak oldugunu etiket kagit stok yazdirmak için yetenegi ile en az bir tam renkli yazici olmasi gerektigi anlamina gelir. Evde bu baski beceri eksikligi bu yana da biraz süpheli oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman sadece iyi bir online etiket yazici ise karar verebilir. Eger kaliteli baskilar emin olabilirsiniz ki ne olursa olsun, sadece baski yaptigini makine bildiginizden emin olun
• Kesme malzemeleri – Ayrica, özel çikartmalar için evde yazdirirken kesme malzemeleri unutmayin. Çogu durumda insan büyük stok bu tasarim ögeleri kesmek zorunda çünkü kagit stoku bir mektup boyutu ise, bu özellikle önemlidir. Bir rehber için bir cetvel ile keskin bir makas kullanmak ya da mümkünse hatta bazi uzman kesme tahtasi ve malzemeleri kullanabilirsiniz emin olun.
• Prova okuyucu veya editör – Son olarak etiket düzenleri için belirli bir kaniti okuyucu veya editör var unutmayin. Bu çikartmalar üretilen kitle olmaktan bariz hatalari önlemek çünkü bir son kontrol olmasi önemlidir. Yani kisa sürede onlari düzeltmek böylece birisi hatalari için disari izliyor emin olun.

Bu kitle için etiketleri üretmek için baslamadan önce olmasi gereken en önemli seylerden bes vardir. De bu nedenle etiket baski zaman ve para israf olmaz onlari unutmayin.