is firsati reklam için on ipuçlari

1. Müsterilerine özel hissettirecek.

Tüketiciler her zaman tepki ve kimlik / tanima cevap. Bu bir ilk örnek düzenli müsterilerinin isimlerini ögrenmek için savunma avukatlari tesvik Starbucks. Büyük pazarlamacilar da yardim herhangi bir ürün veya soru ile gerektiginde müsterilerine yetkin / profesyonel kisilere ulasmak için kolay oldugundan emin olun.

2. Kartvizit dagitin.

Onlarin fotograf ve manyetik takvimler için bilgi eklemek için emlakçilar arasinda yaygin bir uygulamadir. Baska iyi bir fikir her sayfada iletisim bilgileri ve sloganlar ile bloknot disari vermektir.

3. Kârsiz müsterilere satis yok.

Bu ya da is herhangi bir yarari olmayacaktir.

4. Bir e-posta listesi olusturun.

Dogrudan postalari ve e-bültenler çok etkilidir. Posta açmak için müsteri çekmek. Bu özel teklifler, analitik veri veya herhangi bir diger yararli bilgiler de dahil olmak üzere yapilabilir.

5. Ticari fuarlar ve konferanslarda katilin.

Her zaman dost olmak için iyi bir fikirdir. Ticaret belki pahali gösterir Ancak seçici olun.

6. Zevk … ve sadaka ile is karistirin.

Toplum içinde bir hayir beyzbol oyunu barindiran viral gücünü asla küçümsemeyin.

7. Hem online ve offline bir hedef olusturun.

Sen kolayca bir “keyifli bir deneyim” sunarak müsteri çekmek olabilir. Bu iyi bir örnek Barnes & Noble kafe oldugunu. Rahat oyun destinasyonlarda baska iyi bir örnektir ve bu yüzden de forumlar.

8. Kendi alaninda uzman olmak.

Tavsiye sunarak bu alanda bir otorite olarak kendinizi kurmak. Insanlar sizi tanimlamak için basladiginizda bu yüzden de sizin iliskili marka asinalik yapar. Ayrica blogging ve ayni zamanda bir blog topluluk katilan gibi araçlar yararlanmak için iyi bir fikirdir.

9. Yerel medya ile iliskiler kurmak.

Yerel medya ile iyi bir iliski sahip olarak tanitim çok kazanmak ve müsterilerinin yani sira potansiyel müsteriler arasinda farkindalik yaratmak olabilir. Yerel medya viral bir etkisi olabilir gibi size itibar gelistirmek yardimci büyük bir rol oynayabilir.

10. Tekrar müsteri ile iliskiler sürdürmek.

Bu her zaman yenilerini elde daha olabilir ancak hosnutsuz veya pasif az koruyarak müsteri, mal olacak. Müsterileri korumak için size özel mesaj göndermek ve ayni zamanda müsteri deneyimini gelistirmek için onlara teklif verebilir. Ayrica devamli müsteri olan “tekrar satin alma” olusur anlamina gelir. Güven ve güven tarafindan gelmesini müsterilerinin kalbini kazanmak. Da satis ve artirir karlarini artirmak yardimci olur tekrar satin alma ile sonuçlanir.