kartpostal pazarlama vurgulanan gereken temel parçalari

Bir sonraki ilan kartpostal pazarlama yoluyla yapilabilir gidiyor yerlesmistir. Dogru karar var. Ilk olarak, pazarlama stints devam etmeye karar verdik. Ikinci olarak, hatta korkunç mali zamanlarda gürültü olusturmaniza yardimci olabilir uygun bir ortam bagliydi var. Ve üçüncü endise nasil reklamlarinizi etkili yapacagiz açik olmalidir. Nasil verimli bir sekilde promosyon hile yapacak kartpostal olusturmak için gidiyoruz?

En yaygin basili reklamlar asagidaki bölümleri göz önünde bulundurun. Bütün bu bile kartpostal pazarlama girisim dolu oldugundan emin olun. Bu sayede, elinizde iyi bir malzeme var ve insanlar onlara sunacak ne gibi olacak daha güvence olacaktir.

1. Baslik. Müsterilerinizin gözünde en iyi yolu büyüleyici basliklari geçer. Reklamin bu bölümü insanlarin ilk göreceksiniz budur. Onlar kendi baslik vaadi göre tüm malzeme yargilayacak. Ve birçok yönden yapabilirsiniz.
• saglayin nedenleri
• bir haber basligi gibi olun
• Güçlü bir açiklama yapmak
Onlar promosyon ile alabilirsiniz faydalari ile • Excite insanlar
• teklif hakkinda dogrudan söyleyin
• Bir soru sorun ve cevap vermek

Eger basliklari destekleyecek alt basliklar olusturabilirsiniz örnekleri vardir. Eger daha inandirici olmak için bir yedek gereken bir satirda sözünü özünü içeremez, bu yapilabilir.

2. Reklam kopyasi. Tüm detaylari saglamaz böylece bir hikaye anlatmaya degildir. Eger ikna edici ses gerektigini ürün satmak istiyorum. Çogu durumda, bunu yapmak için en iyi yolu öz ve kisa olmanin geregidir. Sadece insanlar demeye çalisiyorsun anlamak için sirayla sunuyoruz ne bir parçasi olan teknik ve bilimsel terimler varsa daha da açiklamak zorunda.

Bu çagri eylem içermelidir. Seyden sonra size hedef pazar yapmak istiyorum ne söylediler? Onlari daha fazla açiklamak böylece aramak ister misin? Eger son hizla yaklasiyor çünkü onlari promosyon bosuna istiyor musunuz? Insanlar onlardan istediginiz kesin bir sey bilecek bu yüzden ne istediginiz ne olursa olsun, bu konuda kesin olmalidir.

Ve kopyanin vücudunda iletisim bilgilerinizi unutmayin. Bu ekmek ve tereyagi. Bu kismi unutun eger reklamlariniz tamamen basarili olmayacaktir.

3. Görüntüler. Sen bütünüyle maddi tamamlayacak grafik tür kullanmaniz gerekir. Eger mükemmel bir hedef ve ne oldugunu ve ne için stand temsil edecek düsündügünüz en iyi dijital fotograf veya resim seçin.

4. Beyaz Space. Eger kartpostal pazarlama ölçü üzerinde hedef pazar söylemek o kadar çok sey olabilir. Ya da bazi grafik ve görüntüleri kullanarak heyecanliyiz. Ama çok fazla her seyi kullanarak kendinizi kontrol etmelidir. Reklamlariniz istemcilerin gözünde olabilirsiniz yeterli bosluk içermelidir ve böylece kolayca çok fazla bilgi ile bikmak olmaz.