katalog olusturmak stratejik yollari

Kataloglar strateji için önemli olan ise planlama, hem de daha fazla gelir satmak ve getirmek mümkün olacak bir ürün yaratmak için. Eger katalog ya da katalog baski farkli olusturabilirsiniz birçok yolu vardir. Ve biz size yardimci olmak için bazi yararli yollari listeledik.

1. Marka Kimligi yansimasi. Katalog baski, renkler çok önemlidir. Bu magaza için bir marka kimligi olusturur; benzer bir etki yazi stilleri ve grafik kullanimi bu kadar. Magaza farkli promosyon malzemeleri kesfetmek ayni deneyimi yasayabileceginiz varsa Magazalar müsterilerimiz tarafindan takdir edilebilir. Örnegin, ayni renk tonu bir müsteri magaza, web sayfasi ve ne zaman o kataloglar tarar ziyaret ettiginde görülmelidir. O renk karisimlari gördügü her yerde bu istemci için magaza vizyonu telkin edecektir.

2. Kek degil, Dilim düsünün. Katalog sadece bir parçasi görsellestirme insanlar yaptiginiz yaygin bir hatadir. Bir katalog olusturma tüm sonuç degil, bölümleri görsellestirme ile baslamalidir. Bu arada bir lokma ile uyumlu bir tat olusturmak birkaç dilim içeren bir pasta koymak zorunda gibidir.

3. Müsterilerinize tanir. Bir katalog bakiyor olacak kim oldugunu anlamak gerekir. Ne onun ve onun hoslandigi ve ne onun dikkatini çekecektir. Bu satmak için hangi ürünü seçiminde önemlidir, ne seçmek için fotograf tarzi, sesinizin dogru tonu ve gelistirmek için e-posta listesi ne tür. Eger sunmak istiyorum görüntü tüm bu paket içinde olacak.

4. Tüm ürün ve sadece bir satis hedefliyoruz. Bu sayfa en büyük nesne olarak en pahali ürün koymak dogru degil. Tüm ürün ve sadece bir satmak istediginiz her zaman aklinizda var. Bir strateji olarak, insanlar daha fazla zaman okuma ve böylece bir öge satin ikna harcama egilimi böylece katalogunun yayin kavrami daha ilginç hale getirmek.

5. Verilen fotograflari güvenmeyin. Saglanan fotograflari dayanarak maliyetlerini düsürmek yok. Bu zayif aydinlatma ve açi ile kötü düzeni ve fotograflar yol açabilir. Bu kötü bir ürün görüntüsü yansitilir ve böylece size ürün satan zorluk olacaktir.

6. Bir siparis formu içerir. Bazi alisveris alimlarini siparis vermeden önce düsüncelerini toplamak istiyorum. Bu büyük alimlar ile müsterilerine yararli olacaktir.

Akilda bu ile, artik pazarlama ihtiyaçlari için uygun olurdu katalog baski olusturmaya baslayabilirsiniz.