Kendi online magaza baslangiç

Tüm online islemler oluyor ile, web üzerinde yapmasi gerektigini tam olarak ne hakkinda karisik kolaydir. Bir online magaza açarak iyi bir karar ve iyi bir baslangiç. Biz baslamaniza yardimci olmak için buradayiz.

Adim 1 – Sen ne?
Bu is herhangi bir iyi bir soru. Bir alan veya bir ürün türü hakkinda tutkulu iseniz, bunu tesvik iyi olacagini söylemeye gerek yok. Faiz de bilgi, digerleri için ödeyeceginiz tür olusturur. Ayrica, online magaza basinda çok fazla disari sube istemiyorum. O dogru zaman ve enerji ayirmak, böylece ilk ürün veya hizmet bir satir konsantre en iyisidir. Hakkinda tutkulu bir sey satmak için bir diger önemli nedeni özellikle ürün / hizmet bir çesitlilik var büyük sirketler üzerinde, avantaji rekabetçi kazanir olmasidir. Son olarak, size zevk bir sey yaptiginizda, ‘Eger hayatinizda bir gün ise asla!’, Dedikleri gibi, çok daha kararli olmak ve olacak

Adim 2 – Bir servis saglayici seçin
Magaza kurmak için, böyle zilo gibi bir firma ile temasa geçmek gerekir. Onlari üzerinden online magaza açabilirsiniz. Eger magaza önünde, magaza ya da yasal hususlar biçimi üzerinde çok fazla endiselenmenize gerek olmaz böylece gerekli altyapi saglayacaktir. Kisacasi, bir magaza açma islemi bir servis saglayici tarafindan çok uygun yapilacaktir. Zilo magaza sahipleri kendi fiziksel katalog tutmak için izin vermez unutmayin. Amazon.com deneyebileceginiz baska bir hizmettir ama burada yakalamak kendi ürünlerini satan ve bir komisyon almak olacak olmasidir. Öte yandan, bir Yahoo magaza önünde kendi fiziksel envanter olusturmak ve satmak için sans verir.

Adim 3 – envanter genisletmek
Web saklamak için seçilen ürün / hizmet ekleyin. Bu islemi seçiminde çok dikkatli olmaya çalisiyorum gecikme yok. Hizli bir sekilde müsterilerin ilgisini yakalamak gerekir. Insanlar bos bir online magaza yorgun büyümek ve tekrar bir zihinsel not yapacaktir. Analistlere göre, tüketicilerin Sayfanin üstünde yani orada iyi ürün göstermek ne ilgi vardir.

Adim 4 – promosyon
Bu adiminin önemini tâbidir. Kucagina düsmek için iyi firsatlar için beklemeyin. Sen müsteri çekmek ve agiz satis kelime saglayacak özel bir sey sunmak gerekir. Kararli olmak. Bazen bir online magaza sahip olmak kayitsiz yapabilirsiniz. Bunu dogru zarar vermez bu yüzden bir gün için ihmal, orada görmesi için 24 saat kalmis, mi? Yanlis. Sürekli, sitenizi güncelleme yeni ürünler ekleyerek ve müsteri hizmetleri dikkat ödeyerek size kazanmak ne kadar büyük bir fark yaratabilir. Dizine böylece Google’a sitenizin bilgilerini göndermek için emin olun. Arama motoru optimizasyonu çok önemlidir, bu yüzden anahtar kelimelere dikkat edin. , Ilginç içerik göstermek degil sadece ifadeler yakalamak.

Adim 5 – yönetme ve izleme
Bir online magaza baslayan uzun vadeli bir taahhüttür. Eger ev ödevi yapmak gerekir. Alacaginiz hit takip edin, trafik sitenizin her hafta ve benzeri çekiyor. Insan türü müsteri tabani olusturan görmek için küçük analizleri mi? Nasil onlari daha iyi hitap edebilirsiniz? Eger bireylerin farkli bir grup hedef olabilir?