müsteri degil, yeryüzünde kalici izlenimler

Çevre dostu promosyon ürünleri reklam sektöründe ilginç bir dönüs almis. Bu ürünler gerçek bitki ve agaçlar için, çevre dostu kaynaklardan yapilan ürünler arasinda olabilir. Bir örnek agaç dikme oldugunu. Bazi tabut üreticileri veya distribütörler ölünün adina bir anit ormanda bir agaç dikecek. Bazi maddeler, yenilenebilir kaynaklari, her ikisi de olan, örnegin, bambu veya misir yapilir. Günes enerjili hesap diger popüler seçeneklerdir.

Geri dönüsümlü malzemelerden yapilmis ürünler uzunca bir süre için var olmustur. Bu ürünler daha fazla çevreye duyarli müsteriye hitap edenler arasinda özellikle popülerdir. Geri dönüstürülmüs plastik ve kumas baskili ya da digerleri gibi desen olabilir yeni promosyon ürünleri olusturmak için kullanilir. Bu geri dönüstürülmüs maddeden Ancak, bu genellikle bir sorun degildir, biraz azalmis ömür boyu olabilir.

Toplum bilinçlendirme kampanyalari ile birlikte fundraisers ve specialevents, çevre dostu promosyon ürünleri için mükemmel bir çikis vardir. Onlar verilen tema ile uyum ve gerçekten toprak dostudur. % 100 organik pamuk giyim ögeleri tanitim amaçli diger popüler seçim olan ve herhangi bir logo veya mesaj tasiyabilir.

Birçok farkli çevre dostu gibi kupalar gibi siparis için kullanilabilir ögeleri, gözlük, sogutucular, giyim, çanta, klasör, bloknot, bilgisayar aksesuarlari ve daha birçok vardir.

Fiyatlar genellikle olmayan diger çevre dostu promosyon ürünleri benzer, ancak bazi durumlarda biraz daha yüksek olabilir. Bu hafif bir artis hemen hemen her zaman müsterileri ile tutun degerdeki çikintida.