ne toplu posta hakkinda bilmeniz gereken

Posta disinda dogrudan pazarlama büyük miktarda ise, o sansi toplu posta kullanan konum vardir (ya da olmalidir). Bir toplu posta izni toplu postalar için posta metre kullanmaniza olanak saglar ve bu süreçte para kazanmak için verir. Postane birbirlerinin yerine açisindan “toplu” ve “presorted” kullanir. Eger postane çalismalari (posta kodu ile posta siralama gibi) bazi yapiyoruz, çünkü düsük fiyatla alirsiniz.

Toplu postalar iki ana türü vardir: reklam posta, haber bültenleri, vb PRESORTED First Class için öncelikle kullanilan Standart Sinif, isletmeler için özellikle kullanilan bir anda 500 fatura veya benzeri posta üzerinden posta. Posta her zaman karsilanmasi gereken bazi kurallar vardir.

Eger toplu posta göz önüne alindiginda akilda tutmak isteyeceksiniz bir kaç sey:

1. Toplu postalar için posta metre kullanmak uygulamak için herhangi bir ücret yoktur ragmen, toplu olarak postaya yillik posta ücreti ödemek zorundadir.
2. Sen toplu posta kullanmak için bir izin olmasi gerekir. Izni postane tarafindan verilir. Bilgi için yerel postane ile kontrol edin.
3. TÜM Standart Sinif posta ve tüm birinci sinif posta “güncelleme hareket” gereksinimleri karsilamasi gerekir presorted. Bunlar için gönderiyorsaniz kisi ya da is onlar için var adreste hala emin yapmak için yöntemlerdir.

Tüm bu biraz ezici, ya da sadece is saatleri daha iyi faydalanmak istiyorum görünüyor, bazi yazicilar için dogrudan pazarlama (toplu postalar dahil olmak üzere) teslim edeceklerdir.

Eger toplu posta kollari bir sirket en çok neye dikkat etmeliyim? Size is vermek için herhangi bir sirket seçerken aramak ayni seyleri bir sürü. Onlar mükemmel müsteri hizmeti sunmak saygin, etik, ve bu oldugunuzdan emin olun. Ayrica sayilari yasayin, ama bazen lütfen endiseli yeni bir is kayitsiz eski bir firma daha iyi bir seçim olabilir.

Çesitli saticilar Iletisim ve sunduklari hizmet ve fiyatlari karsilastirin. Hesap tasima olacak kim ile tanisin, mümkünse, ve bir seçim yaparken dikkate bu kisi ile konfor seviyesi alir. Sadece maliyet esas seçmeyin. Hatta tesisleri bir tur almak ve eylem is görmek mümkün olabilir.

Eger toplu postalar kendinizi idare veya toplu posta gerekli bir gider tasarruf için is için mükemmel bir yoldur kullanarak, bu hizmetleri konusunda uzmanlasmis bir satici için dis kaynak tercih olsun.