özel not defterleri yazdirirken da tampon baski seçimler ne karar vermek

Sen tampon baski bir tasarim yapmak kadar kolay ve o tasarim özel not defteri içine bastirirken düsünmüs olabilir. Ne yazik ki olsa, ben bu kadar basit olmadigini söylemek gerekir. Tasarim yaninda not defteri baski sirketi için tasarim teslim etmeden önce üzerinde karar vermelisiniz birkaç tampon baski seçenek vardir. Bu seçenekler baski sirketi nasil ve ne not defteri yazdirmak için bilecek ki önemlidir. Bu seçimlerin bilerek hayatinizi ve yazicinin isi hem not defteri baski sürecinde zaman kazandiracak bu yana kolaylastiracaktir. Yani kopyalayip yapistirmak için hazir olsun ve size özel not defteri yazdirirken karar vermek zorunda seyler okuyun.

not defteri tipi
Eger not defterleri farkli oldugunu biliyor muydunuz? “Post-it” tipi yastiklari, basit “yirtma” versiyonlari, manyetik bloknot ve kauçuk yapistirilmis türü vardir. Ayrica, çesitli benzersiz kivrimlar ve yapistirma malzeme ile diger özel türleri vardir. Insanlar bloknot yazdirmak için kullandiginiz en yaygin türü ancak “kapali gözyasi” ve “yapiskan-notu” tarzi yastiklari bulunmaktadir. Eger müsteriler için özel yastiklari veriyor planliyorsaniz, o zaman buzdolabi söyle sikismis olabilir böylece manyetik bloknot denemelisiniz olabilir. Ofis sonra malzemeleri gibi renk not defterleri vermeye planliyorsaniz “post-it” tarzi pedleri en yararlidir. Zarif sirketi kirtasiye veya kisisel antetli için, gözyasi kapali tarzi en uygundur. Sonuç olarak, size not defteri tipi yani sira, size yastiklari veriyoruz kisiye tasvir istediginiz görüntünün amaciniza uygun hangi karar vermek zorunda. En iyi etki yani sira en çok kullandiginiz veren iyi türüne karar.

renk
Renk? Tabii ki renk! Her seyi hakki için bir düz beyaz not defteri kullanmayi planliyorsaniz olacak degildi? Bu özel not defteri biraz renk katmak için her zaman daha iyidir. Bu sadece bir tam renkli not defteri yan için logo, aksi halde bütün ped renkli kagit basilabilir olabilir. Bu daha benzersiz ve göz alici yapmak, yastik biraz hayat ekler. Akillica olsa renk seçtiginizden emin olun. Lütfen not defteri kisisel tarafinda ise, en sevdiginiz renk, ya da daha parlak olanlari birini kullanin. Eger ofiste gibi, ya da bir pazarlama araci olarak resmi islevler için bu kullaniyorsaniz o isik, resmi renkler genellikle tercih edilmektedir. Sadece not defteri türünü seçmek gibi, amaçlariniz için renk kullanimi uyum. Eger kullanabilirsiniz hakkinda bir fikir vermek için tampon baski kullanilmaktadir popüler renk notunuzu tampon baski sirketi sorun.

boyut
Boyutu bile tampon baski olsun, yok. Hatta özel not defteri tasarimi çalisirken önce not defteri sag boyutuna karar vermek zorunda. Yine, tüm amaciniz baglidir. Eger ofiste küçük hatirlatmalar ve notlar için kullanmak için gidiyoruz eger, “post it” sonra boyutu küçük ve yönetilebilir tutmak notlari gibi. , Örnegin harf veya listeler için, büyük yazma projeleri için kullanilacak gidiyor, o zaman daha büyük bir boyut yazinizi ihtiyaçlarina uygun tavsiye edilir. Pazarlama bloknot için, nereye hediye olarak, küçük yastiklari, daha uzak yastiklari verecegiz. Küçük yastiklari ile bu yana, bunlari sinirli bir bütçe dikkate alinarak daha fazla sayida yazdirabilirsiniz. Bu distrubute için daha fazla parça verir.

Büyük! Bu size tampon baski not zaman yapmak gerekir seçimler iyi bir fikir verdi umuyoruz. Eger tampon baski hizmeti gittiginizde size özel not defteri tasarim ve akilda bu ayrintilari tutun. Seçenekleriniz ile Yaratici olun ve her zaman sizin için dogru pedi tasarim bulmak.