Poster baskilar için baski sirketleri beklemek ne

Baski teknolojisi eski baski cihazlari ile karsilastirildiginda çarçabuk gelistirdi. Kurmak herhangi bir is için, basili malzeme, is varligi pazarlama bir çok sayar. Brosürler, el ilanlari, brosürler, vb tüm yüksek kaliteli baski ve müsteri dikkat saglamak için etkileyici bir tasarim olmasi gerekir katalog.

Bunlar disinda, A2 ve A3 biçimlerde poster baski da potansiyel müsterilerin dikkatini kapma için müthis bir tepki olduguna inanilmaktadir. A3 afis bu 420 mm x 297 mm olacaktir sirasinda bir A2 basili et için boyutlari 594mm x 420 mm. A2 ve A3 poster baski iyi bir is yapmak için ideal bir baski sirketi kaynak basili malzeme kendisi kadar önemlidir. Bu yapmak için son anda beklemek degil tavsiye edilir. Pazarlama malzeme tasarim düzeni baslamadan önce bir karsilastirma yapmak, böylece yaptiklari islerden örnekler saglayan baski sirketleri için göz atin.

Birçok müsteri A2 ve A3 poster baski için kendi tasarim saglayan tercih ederim. Poster baski için kendi tasarimi dogal olarak maliyetlerini azaltmada yardimci olacaktir. Ancak, çevrimiçi baski sirketleri müsterileri ile bagli istisareler sonrasinda mükemmel bir düzen sunan iyi bir is yapmak.

Baski dükkan satis artik online olarak mevcuttur. Çevrimiçi baski sirketleri ile fark edilmistir genel bir gözlem lokalize baski çikislarina kadar ölçüldügünde bu üstün baski kalitesi ile birlikte kendi fiyatlandirma daha rekabetçi olmasidir. Baski sirketleri potansiyel müsteriler için çalismalarinin sablonlar ve örnekleri saglamasi beklenmektedir. Baski isi ile emanet edilmistir sirket tarafindan sunuluyor baski boyutu, yazi tipi, renk kombinasyonlari, sinir, bitis, vb ayrintilari içine bak.

Ultraviyole kaplama ve eklenen baska ayrintilar için seçenekleri de verilen düsünülmelidir. Herhangi bir baski is ekstra renk veya tam renk kullanimi ek maliyet anlamina gelecektir. Ayni sekilde böyle bir parlak olarak A2 veya A3 formatinda, bir saten, ipek kaplama, ya da mat posterler için kagit belirterek afis kullanilan normal kagittan daha pahali oldugu ortaya açacak. Yesil kavrami katkida isteyenler de poster baski için geri dönüsümlü kagit tercih olabilir.

Önce çevrimiçi baski sirketleri için afis A2 ve A3 baski için bir siparis için iyi oldugunu çalismalarinin kimlik bilgilerini tek kontrol eder. Okuma yorum ve geçmis kullanicilarin deneyimleri kendi çalismalari hakkinda bilgi almak için bazi yollari vardir.