daha iyi reklam için tuval baskilar kullanarak

Tuval baski kullanimi özellikle sanat eserleri yeniden için önemlidir. Ancak, onlar da baski reklam araçlari için kullanilabilir bilmiyorum? Evet, tuval baski posterler ve afisler için bir ortam olarak ideal olabilir bir gerçektir içindir.

Yani, tuval kullanmanin avantajlari nelerdir?

Tuval son derece agir oldugu için bilinen bir kumastir. Önce, esas olarak yelken, çadirlar ve saglamlik gerektiren diger fonksiyonlar için kullanilmistir. Ancak, baski teknolojisi, hem de sert ve / veya dayanikli reklam malzemeleri için artan talebi yapilan son gelismeler ile, tuval simdi bir baski ortami olarak kullanilir.

Bu kumas yapmak genellikle pamuk kullanimini gerektirir. Bu sadece dokuma ve genellikle iki temel tipi vardir, düz ve ördek tuval. ABD gibi bazi ülkelerde, tuval iki sekilde siniflandirilir; sayisina göre ve agirlik olarak. Genellikle, sayilar yüksek sayi, daha hafif tuval anlamina gelir tuval agirligi, zittir.

Tuval baskilar zor oldugu bilinmektedir ve sert ortamlarda dayanabilir. Bu kapali veya açik hava reklamciligi için kullanilabilir. Eger uzun süreli reklam parçalari istiyorsaniz, tuval baskilar ne ihtiyaç vardir! Onlar kesinlikle saglam ve etkili reklam araçlari için ihtiyaçlarinizi tatmin edecek.

Kullandiginiz baski makinesi bagli olarak, tuval yüksek çözünürlüklü görüntüler üretimi izin verebilirsiniz. Bu poster veya afis gibi idealdir 300 dpi veya daha yüksek çözünürlüklerde, görüntüleri destekleyebilir.

Bu nedenle kanvas çogunlukla sanat çogaltmak için kullanilir. , Tuval baski için kullanilan süreçlerin çogu orijinal sanat eserleri kadar iyi bakmak çikislari saglayabilir. Bu ayni zamanda bir tür görüntü ve düzenlerden birini yazdirmak için idealdir.

Tuval da renkli baski destekler. Daha iyi ve daha fazla doymus renk verir. Medya bu tür mürekkep görüntüleri böylece bütün düzeni daha cazip hale, daha canli bakacagiz daha iyi böylece nüfuz saglayacaktir.

Tuval baskilar genellikle büyük formatli baski yöntemi kullanilarak yazdirilir. Bu yöntem kullanicilarinin büyük ölçekli tuval baskilar üretmek için izin verir. Bu yöntem için kullanilan yazicilar genellikle 60 “x100” boyutu kadar tuval baskilar üretebiliriz. Bu gibi büyük bir reklam araçlari genellikle gelip geçenlerden dikkatini çekmek olanlardir.

Ancak, tuval bir dezavantaji genellikle düzenli baski ortamlarda daha pahali olmasidir. Bununla birlikte, yine de, pazar reklamini veya tanitimini için çok daha iyi bir yol saglar.