en güçlü reklam araci olumlu müsteri yorumu

Bir sey satin almak niyetinde, bu bir araba ya da pahali bir LED TV gibi büyük bir satin alma, özellikle ben her zaman Internet ve ürün yorumu için arama seçenegini kullanin. Ne Aradigim kisi ürün hakkinda söylediklerini budur. Mutlu olduklarini? Bas sikayetler nelerdir? Ben ürün satin alirsaniz ne ek seyler alabilir?

Müsteriler bir sey ve onlarin satin alma memnun degil, özellikle her seyi diyecekler. Sadece bir kötü elestiri ile bu hatirlatti ve kusur 1000 iyi degerlendirmeleri zaten olacak. Bu yüzden bir sey benim sabit Kazanilan dolar taahhüt önce diger insanlarin danismak önemlidir. Bu, bize artik marka kimliginizi artirmak için müsteri basari öyküleri kullanimini en üst düzeye çikarabilirsiniz ve sonuçta satislari artirmak için nasil bahsedelim söyledikten sonra.

, Çevrimiçi olup olmadigini ya da brosür, afis ve brosürler gibi basili teminat olarak, basari hikayelerini paylasan size teslim göstermek. Iyi bir inceleme herhangi bir pazarlama çalismalari uzun bir yol gidecek, bu nedenle, web sitenizin veya el ilani baski gibi teminat, vs ile dünyanin geri kalani için yakalama ve ilan gerekir.

Iyi bir ürün veya hizmet yorum servis güvenebilecekleri bir sey oldugunu nüfusun geri kalanina onaylar. Eger 1 milyon dolar brosür baski bile – bu herhangi bir pazarlama kampanyasi ile elde edemez bir sey, çünkü güven herhangi bir is önemlidir. Güven zaman içinde ve ürün veya hizmet hakkinda ifadeleri dogrulayan bir numara ile kazanilir.

Müsterilerinizin sosyal ag hesaplarinda bu konuda blog için zaman aldi yorum daha güvenilir hale gelir. Belirli bir müsteri yere sehir bir burger hakkinda raved eger, demek istiyorum, kesinlikle pike bu hamburger örnek magaza bulmak için ekstra çaba noktasina ilgi uygulamak olacaktir bu. Bu müsterilerinizin kisisel bu konuda konusmak gibi inandirici olmayabilir de, müsteri adi ile el ilanlari referanslari da daha az derecede de olsa ayni etkiyi elde edebilirsiniz.

Bir is bu müsteri yorumlari, referanslari ve basari öyküleri yakalamak pek çok yolu vardir. Okumaya devam edin ve bazi birkaç ipucu olsun:

Google, isletme adi arti kelime yorum ve sikayet ve insanlarin is hakkinda neler söyledigini ögrenmek için sürpriz olacak. Ayrica bir twitter hesabi açin ve insanlarin is hakkinda bloglama ne bir arama yapabilirsiniz. Onlarin duygulari bilmek istiyorum, çünkü bu önemlidir. Kesinlikle insanlar aniden alisveris ya da ürün kaçinarak neden ögrenmek için son kisi olmak istemiyorum.

Ayrica müsteri geribildirim saglamak için yollar sunabilir. Çogu sirket el ilanlari gibi teminatlar kendi adiyla degerlendirme yayinlamak için bir istek ile müsterilerine bir geri bildirim formu verecek. Digerleri nerede sadece giris onlarin referanslari olabilir web sitesine bir link sunacak. Müsterilerine sadece kendi bir sey koymak, böylece bazi Twitter veya Facebook hesaplari yaratacak ‘duvar.’

Önemli olan basari öyküleri yakalamak ve dünyanin geri kalani için bu hikayeleri anlatmak mümkün olabilir. Olumlu bir müsteri hikaye okuma güçlüdür. Ürün veya hizmetleri hakkinda siradan insanlarin olumlu yorumlar almak için baska bir sey daha güçlü reklam vardir. Bu pazarlama teminat miktari ne olursa olumlu müsteri hikayenin gücünü esit olacagini söylemeye gerek yok.