basit adimda kendi t shirt yapmak

Eger kendi özel t-shirt girisim koymak hedefliyoruz eger ütüyle baski beceri gereklidir. Bazi girisimciler aslinda bunu ögrenmek çok kolay oldugunu bilmeden, bu ile korkutmak. Sen ütüyle transfer baski aninda ögrenmek ve hakkinda bir uzman olabilir kolay ve teknik olmayan beceri ne kadar sasiracaksiniz. Kendi t-shirt tasarim ve aninda kendi t shirt, is veya kisisel amaçlar için olsun yapmak için devam edebilirsiniz.

Eger kolayca kendi t shirt yapmak amaci eger uygun olabilir bes basit adim vardir. Bu sizin kendi t-shirt tasarim önce, bu girisim amaç ve hedefleri hakkinda fikrinizi ayarlamak için gerekli olduguna dikkat etmek önemlidir. Mürekkep püskürtmeli yazici (bu herhangi bir marka olabilir), normal bir kagit yazici (sizin islemleri test etmek için, merak ediyorsaniz), transfer kagitlari ütüyle, bir elektrikli demir (gibi, ayni zamanda çesitli ekipman ve malzeme hazirlamak gerekir Eger testi kumas için bu gömlek tasarimi ve yedek parçalari yazdirmak istediginiz yere,) evde bir gömlek kullanabilirsiniz.

Ekipman ve malzemelerin hazirlanmasi sonra, t-shirt, kendi tasarimi devam edebilirsiniz. Bunu yaparken biraz yaraticilik kullanabilirsiniz. Kendi kavrami ya da resimlerinden, diger sanat eserleri için logolar için, bir sey dayali mevcut bir tasarim kabul edebilir. , Kendi tasarim üretmek bir resim düzenleme yazilimi ya da herhangi bir ütüyle bilgisayar programi kullanin. Bir test baski kagidi üzerinde tasarim yazdirirken, gerçek resim yönünü gömlek yazdirilir, böylece bir ayna görüntüsü yazdirmak için hatirliyorum.

Baslangiçta kendi t shirt yapmak baslarken ikinci adim ütüyle aktarma kagit üzerinde tasarim veya görüntü yazdirmaktir. Yazdirilan resim baskili ve gömlek aktarilacak gerçek görüntü olacaktir. Üçüncü olarak, ütüyle transfer kagidi aktarma ilk baski veya görüntü için test gömlek veya kumas hazirlamak. Bir bez ütü gibi, sert bir yüzeye kumas uzandi. Simdi koymak ütüyle üstüne tasarimi ile transfer kagit, gömlek bakan veya dokunmadan tasarim. Tasarim her iki tarafta transfer olmayacak sekilde gömlek ön ve arka kisimlari altinda bir kagit torba veya karton koyun.

Son adim, gömlek üzerine görüntü demir. Düzgün ve sorunsuz transferi saglamak için demir makinenin sicak ayarini kullanin. Gömlek ve kagit ütüyle transfer kagidi soyulabilir, hala sicak ve gömlek sogumasini bekleyin iken. Simdi, kendi t shirt yapmak için çaba basardi. Ürün bakmak ve bunu pazarlama ya da vermeden önce takdir görmek.