baskili bardak ile sirket tanitmak

Sen elini kartvizit ve müsteri tabanini genisletmek için bir çaba medyanin çesitli sekillerde reklam var. Eger promosyon yardimlari gibi basili bardak kullanarak düsündünüz mü? Müsterilerinize bardak küçük hediyeler vererek, onlari evlerinde kullanabileceginiz paha biçilmez bir hediye vermek, ancak ayni zamanda is tesvik etmenin bir yolu olarak hediye kullaniyorsaniz degil sadece.

Müsterilerin kendi evlerinde bardak kullandiginizda, misafirleri sirket logosu görmek ve is asina degilseniz, onlar soracaktir. Onlari ilgilendiren ürün varsa, bu sekilde, büyük olasilikla yeni müsteriler kazanmak ve is genisleyecektir.

Bu is ihtiyaçlari için basili bardak satin almak için pahali bir girisim degildir. Bardak sekil ve boyutlarda genis bir dizi gelir.

Müsteriler her zaman, ne kadar küçük olursa olsun hediye almak için mutluyuz. Bu küçük ögeler evde bir günlük kullanim var çünkü bardak vermek seçtiginizde, bu akilli bir pazarlama stratejisidir. Bu göz alici ve en iyi avantaji için sirket logosu veya adi gösterecek renkler için bakmak gerekir.

Bir kez baskili bardak ile reklam baslatmak için karar, size tasarimlar aramak ve siparis verebilirsiniz çevrimiçi çok sayida site var oldugunu göreceksiniz. Bu bardak en ucuz formu kagit çesididir, ancak sadece bir kullanim için sürecek ve bu temelde için para israfi olacaktir.

Pahali olmayan bir sey, ama tekrar tekrar kullanilabilir bir sey seçmek istiyorum. Bardak yazdirilir online siteler çogu emici ve birçok kez kullanilabilir hamur tahtasi bardak sunuyoruz.

Hamur tahtasi baskili bardak siparis ederken, minimum siparis 5000 bardak için. Maliyet 80-pt bardak böyle bir siparis için yaklasik 500 $ oldukça makul. Küçük bardak çok daha ucuz olacak. Hiçbir sirasina bagli ücret kurmak oldugunu ve iki yil içinde ek masraf olmadan yeniden siralayabilirsiniz.

Bu tür yuvarlak veya kare olarak masada bardak, seklinde ve farkli boyutlarda seçim için birçok seçenek var. Eger merkezinde küçük veya büyük logosu, böylece onlar tam renkli veya kismi renkli basilabilir.

Ayrica yazi için yazi bir seçim var. Sizin baskili bardak donuk ve sikici olmak zorunda degilsiniz. Sirket logosu onlara baskili sahip olmanin yani sira, iyi bir kikirdama onlari kullanmak her zaman müsterilerinize verecektir mizahi sözler ekleyebilirsiniz.

Siparis için, renk veya bir dijital formatta siyah-beyaz ya da görüntü göndermek gerekir. Eger ekstra bir ücret ödemek istiyorsaniz Tabii ki, sitede tasarim sanatçilari sizin için bir logo olusturmak olabilir. Siyah ve beyaz tasarim göndermek bile, yine de bardak renk basilmis var edebiliyoruz.

Bu basili coaster siparis siparis online setleri almak için bir ay sürer ve sag kapiniza teslim edilecektir. Bir siparis yaptiktan sonra fikrinizi degistirirseniz, çogu site size ince baski için bakmak gereken bir bir iptal ücreti, ücret almiyoruz.