, bir eski manken AOS ne

Normalde bir eski manken geçmis bir zamana ait bir manken oldugunu. Modern bir kopya ya da o dönemin gerçek bir manken olabilir. Bu mankenler bu saflik ve eski dönemlerinde iliskili güzellik var, ve bir vitrin yerlestirildiginde onlar zamansizlik duygusu saglar. Soru ne döneminden seçmektir? En çok ilgi tasvir dönemlerin 1930, AOS ve 1960, AOS vardir. Bu o zamanlar toplumsal degisim sözde iyi müreffeh kat ve kat yansitan olabilir. Ayrica bu mankenler bu kez nostaljik bir iliski ilgi ve itiraz olusturmak.

türev

Pazarlama hedeflerinden biri farklilasma – bu, rekabette ayakta – özellikle kalabalik bir pazar yerinde. Bir eski manken uygulanmasi fark bir nokta sunarak dikkat üretir. Ayrica devlet ve magaza temsil ediyor açiklayabilirler. Manken mesaji görsel ekran stratejisi ile iletilen kiyi yapiminda temelde önemli oldugunu unutmayin.

1940’lardan beri insanlarin vücut büyüklügü önemli bir degisim yasanmaktadir. Eski model mankenler günümüz manken dolgun figürlü ve uzun boylu orani ve yükseklik, daha küçüktür. Sonuç olarak bugün görüntülemek için bir eski manken vücut kullanimi, AOS giyim vücudun giysi adalet yok gibi, uygun olmayabilir.

Ancak bu vücut üzerinde eski bas kullanimi manken ve pencere ve magaza ekran ayirt, ve bugün, AOS vücut büyüklügü için önemli saglayacaktir. Bunlar, ayri bir görünüm saglamak için herhangi bir manken takilabilir.

Eski mankenler büyük bir orani zaman giyilen giyim türüne verilen, terzi formlari ve özel formlari vardi. Eski baskanlari da antikalik duygusu saglamak için benzer modern formlar yapistirilmis olabilir.

Manken insaat degisti

– Erken manken günlerde, mankenler kartonpiyer ve alçi, telden insa edilmistir. Dogal olarak bu oldukça agir ve güvenlik konularinda dolu ile cari dönemde uygun ya da uygun olmaz.

– Daha yakin zamanlarda mankenler daha hafif manken ve nispeten daha iyi bitirmek saglanan fiberglas insa edilmistir. Gelismis kalip malzemeleri tanitildi gibi, daha ayrintili baskanlari mümkün oldu ve bu son yüzyilin orta-daha sonra kismen belirgindir.

– Bugün, mankenler fiberglas ve çesitli plastik gibi malzemelerin çesitli yapilir. Bu malzemelerin avantaji mankenler sifirdan baslayarak olmadan tamir ve gençlesmek izin olmasidir.

Eger, bir eski manken satin almakla ilgilendigi Aore veya eski ekran ile yardima ihtiyaciniz varsa, http://mannequinsrus.net/mannequin-solutions/ ziyaret Biz 1946 yilindan bu yana mankenler tam araliklari tasarladik, orijinal siva mankenler gençlestirmek ve maliyet saglar satis artirmak-etkin çözümler.