Eger kartvizit ile ne olmamali?

Sizin kartvizit baski pazarlama kampanyasi en önemli araçlardan biridir. Genel bir kural olarak, is kartlari ve is ifadesidir. Aslinda hedef müsteri görmek ve hakkinda okuyacagi ilk sey, ve sik sik, onlar var oldugunu alicilara hatirlatabilir son ögelerdir.

Adinizi ve iletisim bilgilerinin yani sira, is kartlari ve is Ne tür çok güçlü bir mesaj yansitmaktadir. Bu benzersiz is için mükemmel bir kartvizit baski tasarimi için bir çok alir gibi yapmak kesinlikle basit degil. Bu nedenle, size araçlari üretmek, bu sizin degerleri ve ne için stand somutlastirmak kartvizit ile çikmasi zorunludur.

Her kartvizit temeli tasarim baslar. Tasarim hedef müsteri tarafindan hatirlanmak isterim marka tür belirlemek gerekir. Markalasma da kartvizit baski için çok önemlidir bu yüzden. Adinizi ve iletisim numaralarini fazla, kartlariniz görüntü yansitmak gerekir. Marka ve kimlik açisindan arzulanan bir çok sey birakiyor bir tasarim – Bu daha sonra birçok pazarlamacilar ve is sahipleri yaptiginiz en yaygin kayma kalmistir.

Sadece bu degil. Eger bu nedenle, sizin maliyetlerinde tasarruf deigned sirf Ama kartvizit çogu da hedef müsteri beklentilerini kisa düsmek, yazdirma isine düsük kaliteli kagit sagladi. Süphesiz, durgunluk sizin kartlari için düsük kaliteli malzeme kullanarak sizi mazeret degil. Bu ücreti kaydetmek olabilir ama ayni zamanda hedef müsterilerine profesyonel olmayan bir görüntü saglar.

Iste kartvizit yazdirirken kaçinmalisiniz yaygin hatalardan biraz daha sunlardir:

Eslesmiyor Elemanlari.
Neden kendi akli herkes hatta elemanlari uyumsuz olan düsünmek istiyorsunuz? Eger profesyonelce bakmak istiyorsaniz o zaman ne duruyorsunuz. Size hedef müsterilerine güveniyor isteyeyim bir görüntü sunmak için çalisiyorsaniz Ama, tutarsiz unsurlar kesinlikle bir hayir-hayir vardir.

Çok fazla renk.
Üzerinde çalismak için çok sinirli alana sahip, çok fazla renk ile kalabalik tasarim için akillica olacaktir. Bu kartvizit çok mesgul görünür yapar, ama ayni zamanda alici bunaltabilir Sadece. Iki tonlari mesajinizi kizdirmak için yeterlidir.

Çok büyük bir logo.
Tabii, logo marka temsil, ama sizin kartvizit sahip tüm alani yiyor çok büyük olmamalidir. Her eleman fazlasiyla hepsi marka vurgulamak için bir mükemmel bir tasarim olusturmak için bir araya geliyor ki düzeni sunulmalidir. Lütfen elemanlarinin herhangi bir öne, bu sadece daha önemli ne hedef müsteri karistirmayin olabilir, hangi mesajdir.